fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Що таке Agile та чи потрібен він сучасному бізнесу?

  • Дата: 10/04/2018 (ВТ)
  • Мова: Російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Ярославський провулок, 1/3, HUB 4.0

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Що таке Agile та чи потрібен він сучасному бізнесу?. Дата: 10 квітня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Російська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Ярославський провулок, 1/3, HUB 4.0. Сучасний світ змінюється: швидкість, складність й непередбачуваність у бізнесі зростає щодня. З іншої стороні вислів «щось не так з моїми людьми» лунає звідусіль — затребувані фахівці йдуть до конкурентів, а ті що лишаються не генерують та не підтримують нових ідей. Співробітники не бачать сенсу в тому, що вони роблять та втрачають мотивацію. Знайомі виклики? Застарілі моделі управління втрачають свою ефективність. Рецепти, що гарно працювали вчора, сьогодні вже не працюють. Поради зовнішніх консультантів та експертів частенько не спрацьовують. Як реагувати на виклики? Все частіше нетехнологічні компанії дивляться на «айтішні» методи управління проектами та компаніями. Agile-підходи викликають інтерес, але й залишають питання «Так, в АйТі воно працює, а чи запрацює в нас?». Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Scrumguides запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Що таке Agile та чи потрібен він сучасному бізнесу?. Спікер: Олександр Карицький, Agile коуч, бізнес-тренер, партнер компанії Scrum Guides, понад 14 років роботи в Телеком та IT галузях, переважно у сфері управління, допомага командам і лідерам підвищувати ефективність потоку створення цінності й підтримувати стійкий ритм роботи. Партнер: Scrumguides. Цільова аудиторія: управлінці різного рівня, проектні менеджери, продакт менеджери, експерти з розвитку персоналу, агенти змін та новатори. Питання для обговорення:  Agile це сучасне модне слово чи глобальний тренд? Чому Agile потрібен бізнесу вже сьогодні? Як адаптуватися під зміни ринку? Як дати ринку працюючий продукт вчасно? Як планувати, якщо вимоги замовника постійно змінюються? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олександр Карицький. Agile коуч, бізнес-тренер, партнер компанії Scrumguides. Має понад 14 років роботи в Телеком та IT галузях, переважно у сфері управління. Допомагає командам і лідерам підвищувати ефективність потоку створення цінності й підтримувати стійкий ритм роботи.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Сучасний світ змінюється: швидкість, складність й непередбачуваність у бізнесі зростає щодня. З іншої стороні вислів «щось не так з моїми людьми» лунає звідусіль — затребувані фахівці йдуть до конкурентів, а ті що лишаються не генерують та не підтримують нових ідей. Співробітники не бачать сенсу в тому, що вони роблять та втрачають мотивацію. Знайомі виклики?

Застарілі моделі управління втрачають свою ефективність. Рецепти, що гарно працювали вчора, сьогодні вже не працюють. Поради зовнішніх консультантів та експертів частенько не спрацьовують. Як реагувати на виклики?

Все частіше нетехнологічні компанії дивляться на «айтішні» методи управління проектами та компаніями. Agile-підходи викликають інтерес, але й залишають питання «Так, в АйТі воно працює, а чи запрацює в нас?».

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Scrumguides запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Що таке Agile та чи потрібен він сучасному бізнесу?.

Спікер: Олександр Карицький, Agile коуч, бізнес-тренер, партнер компанії Scrum Guides, понад 14 років роботи в Телеком та IT галузях, переважно у сфері управління, допомага командам і лідерам підвищувати ефективність потоку створення цінності й підтримувати стійкий ритм роботи.

Партнер: Scrumguides.

Цільова аудиторія: управлінці різного рівня, проектні менеджери, продакт менеджери, експерти з розвитку персоналу, агенти змін та новатори.

Питання для обговорення: 

  • Agile це сучасне модне слово чи глобальний тренд?
  • Чому Agile потрібен бізнесу вже сьогодні?
  • Як адаптуватися під зміни ринку?
  • Як дати ринку працюючий продукт вчасно?
  • Як планувати, якщо вимоги замовника постійно змінюються?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олександр Карицький
Agile коуч, бізнес-тренер, партнер компанії Scrumguides. Має понад 14 років роботи в Телеком та IT галузях, переважно у сфері управління. Допомагає командам і лідерам підвищувати ефективність потоку створення цінності й підтримувати стійкий ритм роботи.
Олександр Карицький

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: