fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Лідер 3.0. “Від кнута і пряника” до культури щастя

 • Дата: 06/02/2018 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Вартість участі:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0 Ярославський провулок, 1/3, Київ, Україна, 02000

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Лідер 3.0. “Від кнута і пряника” до культури щастя. Дата: 06 лютого2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Вартість участі: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: HUB 4.0 Ярославський провулок, 1/3, Київ, Україна, 02000. Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Leaderway запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Лідер 3.0. “Від кнута і пряника” до культури щастя. Багато тисячоліть в соціумі домінували лідери 1.0 - альфа-самці, які утверджують свій статус за допомогою сили. Вони створювали рабську атмосферу страху. І це працювало доки не наступила індустріальна эпоха, в якій з’явились лідери 2.0. Вони діяли по принципу обміну: «Ти вивантажуєш 3 вагони, а я тобі оплачую 3000 гривень», «Ти попрацюєш понаднормово, а я тобі премію». Це досі працює в алгоритмічних (повторюваних) задачах, але вбиває креативність та ініціативність. В інформаційну эпоху, коли алгоритмічні задачі виконують програми і роботи, наступає пора лідера3.0. Такий лідер об’єднує і надихає людей. Створює культуру щастя, в якій кожен знаходить своє призначення і максимально реалізує свої здібності. Під час лекції поговоримо про те, перестати діяти з точки зору страху і обміну, і стати надихаючим лідером 3.0? Спікер: Ваче Датвян, підприємець з 26-річним досвідом, хранитель щастя і лідер компаній «Промкабель Електрика», «Пан Електро», засновник і бізнес-тренер Школи розвитку лідерства «LеaderWay». Цільова аудиторія:  лідери компаній, які прагнуть виростити сильних лідерів в команді; лінійні керівники, які втомились від мікро-менеджменту; потенційні керівники, які готові взяти на себе відповідальність і управління командою; спеціалісти з розвитку талантів, які шукають нові способи розвитку лідерства Теми для обговорення: В чому суть лідерства? Синергія лідера і менеджера Деструктивне лідерство і його природа Лідер 1.0: боротьба за виживання. Статус, страх та інші (де)мотиватори Лідер 2.0: матеріальний стимул та чому принцип «пряника» вже не працює Лідер 3:0: драйв і мотивація Ролі та лайфхаки надихаючого лідера  Ви дізнаєтесь: Яка глибинна причина деструктивного лідерства В чому ваша сила як лідера. І які ролі потрібно вдосконалювати Як надихати і розвивати лідерів в вашій команді Які перші кроки ви можете зробити вже завтра для створення культури щастя Спікери. Ваче Давтян. Підприємець з 26-річним досвідом, хранитель щастя і лідер компаній «Промкабель Електрика», «Пан Електро», засновник і бізнес-тренер Школи розвитку лідерства «LеaderWay». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Leaderway запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Лідер 3.0. “Від кнута і пряника” до культури щастя.

Багато тисячоліть в соціумі домінували лідери 1.0 – альфа-самці, які утверджують свій статус за допомогою сили. Вони створювали рабську атмосферу страху. І це працювало доки не наступила індустріальна эпоха, в якій з’явились лідери 2.0. Вони діяли по принципу обміну: «Ти вивантажуєш 3 вагони, а я тобі оплачую 3000 гривень», «Ти попрацюєш понаднормово, а я тобі премію». Це досі працює в алгоритмічних (повторюваних) задачах, але вбиває креативність та ініціативність.

В інформаційну эпоху, коли алгоритмічні задачі виконують програми і роботи, наступає пора лідера3.0. Такий лідер об’єднує і надихає людей. Створює культуру щастя, в якій кожен знаходить своє призначення і максимально реалізує свої здібності. Під час лекції поговоримо про те, перестати діяти з точки зору страху і обміну, і стати надихаючим лідером 3.0?

Спікер: Ваче Датвян, підприємець з 26-річним досвідом, хранитель щастя і лідер компаній «Промкабель Електрика», «Пан Електро», засновник і бізнес-тренер Школи розвитку лідерства «LеaderWay».

Цільова аудиторія: 

 • лідери компаній, які прагнуть виростити сильних лідерів в команді;
 • лінійні керівники, які втомились від мікро-менеджменту;
 • потенційні керівники, які готові взяти на себе відповідальність і управління командою;
 • спеціалісти з розвитку талантів, які шукають нові способи розвитку лідерства

Теми для обговорення:

 • В чому суть лідерства? Синергія лідера і менеджера
 • Деструктивне лідерство і його природа
 • Лідер 1.0: боротьба за виживання. Статус, страх та інші (де)мотиватори
 • Лідер 2.0: матеріальний стимул та чому принцип «пряника» вже не працює
 • Лідер 3:0: драйв і мотивація
 • Ролі та лайфхаки надихаючого лідера 

Ви дізнаєтесь:

 • Яка глибинна причина деструктивного лідерства
 • В чому ваша сила як лідера. І які ролі потрібно вдосконалювати
 • Як надихати і розвивати лідерів в вашій команді
 • Які перші кроки ви можете зробити вже завтра для створення культури щастя

Спікери

1 / 1
Ваче Давтян
Підприємець з 26-річним досвідом, хранитель щастя і лідер компаній «Промкабель Електрика», «Пан Електро», засновник і бізнес-тренер Школи розвитку лідерства «LеaderWay»
Ваче Давтян

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: