fbpx

Відкрита лекція: Командоутворення, самомотивація та стресостійкійсть для керівника. Лайфхаки від першого заступника Голови НБУ

  • Дата: 21/01/2020
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Реєстрацію закрито!

Особистість керівника, його (її) досвід, ділові та індивідуальні якості відіграють провідну роль в управлінні організаціями. Різні епохи висували до управлінців різні вимоги. У виробництві потрібно було бути жорстким та рішучим, у креативних індустріях – гнучким і товариським. Раніше необхідно було змусити людей підкорятися, а сьогодні менеджерів навчають емоційному інтелекту у спілкуванні зі співробітниками. Катерина Рожкова, перший заступник Голови Національного Банку України, поділиться власними управлінськими прикладами, порадами та ідеями, які зможуть допомогти керівникам в управлінні.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Національним Банком України запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Командоутворення, самомотивація та стресостійкійсть для керівника. Лайфхаки від першого заступника Голови НБУ.

Спікер: Катерина Рожкова, перший заступник Голови НБУ.

Основний партнер: Національний Банк України.

Партнер заходу: HUB 4.0.

Цільова аудиторія: керівники проектів, HR, маркетологи, юристи, фінансисти, всі бажаючі, хто цікавиться передовими управлінськими технологіями в бізнесі.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Катерина Рожкова
Перший заступник Голови НБУ
Катерина Рожкова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: