fbpx

Відкрита лекція: Командоутворення, самомотивація та стресостійкійсть для керівника. Лайфхаки від першого заступника Голови НБУ

  • Дата: 21/01/2020
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Реєстрацію закрито!

Особистість керівника, його (її) досвід, ділові та індивідуальні якості відіграють провідну роль в управлінні організаціями. Різні епохи висували до управлінців різні вимоги. У виробництві потрібно було бути жорстким та рішучим, у креативних індустріях – гнучким і товариським. Раніше необхідно було змусити людей підкорятися, а сьогодні менеджерів навчають емоційному інтелекту у спілкуванні зі співробітниками. Катерина Рожкова, перший заступник Голови Національного Банку України, поділиться власними управлінськими прикладами, порадами та ідеями, які зможуть допомогти керівникам в управлінні.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Національним Банком України запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Командоутворення, самомотивація та стресостійкійсть для керівника. Лайфхаки від першого заступника Голови НБУ.

Спікер: Катерина Рожкова, перший заступник Голови НБУ.

Основний партнер: Національний Банк України.

Партнер заходу: HUB 4.0.

Цільова аудиторія: керівники проектів, HR, маркетологи, юристи, фінансисти, всі бажаючі, хто цікавиться передовими управлінськими технологіями в бізнесі.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Катерина Рожкова
Перший заступник Голови НБУ
Катерина Рожкова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: