fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Дизайн-мислення та бізнес

  • Дата: 24/04/2018 (ВТ)
  • Мова: Російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Ярославський провулок, 1/3, HUB 4.0

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Дизайн-мислення та бізнес. Дата: 24 квітня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Російська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Ярославський провулок, 1/3, HUB 4.0. Імовірність загибелі проекту в перший рік існування вища, ніж шанс померти, граючи в російську рулетку. Без ризику в бізнесі ніяк, але шанси можна і потрібно підвищувати. Дизайн мислення допомагає висувати і перевіряти гіпотези так, щоб помирали погані рішення, а не ваші проекти. Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Artkai Design Studio запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Дизайн-мислення та бізнес. На відкритій лекції Ви дізнаєтесь як застосовувати дизайн мислення в бізнесі та створювати ідеї, які приносять користь і задоволення. Результат: учасники дізнаються про алгоритм створення нових ідей та інструменти, які можуть їм допомогти. Спікер: Артем Цимбал, співзасновник міжнародної дизайн-агенції Artkai, тренер бізнес-школи PROFI-Space. Партнер:  Artkai Design Studio. Цільова аудиторія: підприємці, керівники проектів, маркетологи, PR. Питання для обговорення:  В чому різниця між дизайном і дизайн-мисленням? Як побудувати процес мислення для створення нових ідей і концепцій? Етапи дизайн-мислення, як створювати продукти, сервіси і послуги, орієнтовані на користувача? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Артем Цимбал. Співзасновник міжнародної дизайн-агенції Artkai, тренер бізнес-школи PROFI-Space. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Імовірність загибелі проекту в перший рік існування вища, ніж шанс померти, граючи в російську рулетку. Без ризику в бізнесі ніяк, але шанси можна і потрібно підвищувати. Дизайн мислення допомагає висувати і перевіряти гіпотези так, щоб помирали погані рішення, а не ваші проекти.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Artkai Design Studio запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Дизайн-мислення та бізнес. На відкритій лекції Ви дізнаєтесь як застосовувати дизайн мислення в бізнесі та створювати ідеї, які приносять користь і задоволення.

Результат: учасники дізнаються про алгоритм створення нових ідей та інструменти, які можуть їм допомогти.

Спікер: Артем Цимбал, співзасновник міжнародної дизайн-агенції Artkai, тренер бізнес-школи PROFI-Space.

Партнер:  Artkai Design Studio.

Цільова аудиторія: підприємці, керівники проектів, маркетологи, PR.

Питання для обговорення: 

  • В чому різниця між дизайном і дизайн-мисленням?
  • Як побудувати процес мислення для створення нових ідей і концепцій?
  • Етапи дизайн-мислення, як створювати продукти, сервіси і послуги, орієнтовані на користувача?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Артем Цимбал
Співзасновник міжнародної дизайн-агенції Artkai, тренер бізнес-школи PROFI-Space
Артем Цимбал

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: