fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Державні органи: партнерство, яке треба будувати

 • Дата: 18/04/2018 (СР)
 • Мова: Ukrainian
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Ticket:free of charge for EBA members
Місце проведення:

1A Andriyivskyi Uzviz, EBA Kyiv Office

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Державні органи: партнерство, яке треба будувати. Дата: 18 квітня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Ukrainian. Ticket: free of charge for EBA members. Місце проведення: 1A Andriyivskyi Uzviz, EBA Kyiv Office. Нове регулювання vs сприятливі умови роботи: в чому роль спеціаліста по роботі з державними органами? Як держава може стати партнером для бізнесу? Чому важливо і як правильно будувати такі партнерські стосунки? Команда EBA Management Development Centre спільно з Мариною Бучмою, директором по роботі з державними органами компанії «Тева Україна», запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Державні органи: партнерство, яке треба будувати. Спікер: Марина Бучма, директор по роботі з органами державної влади у фармацевтичній компанії «Тева Україна», має широкий досвід роботи у сфері корпоративних питань, зв’язків з громадськістю, соціальної відповідальності та стратегічних комунікацій у фармацевтичній галузі та у неурядових організаціях. До того, як приєднатись до «Тева» у 2016 році, Марина працювала у компанії GSK та у EBA. Цільова аудиторія:  спеціалісти по роботі з державними органами керівники компаній менеджери з регуляторної діяльності менеджери з комунікацій Теми для обговорення: Роль  спеціаліста по роботі з державними органами Як держава може стати партнером для бізнесу Як і чому важливо будувати  партнерські стосунки з державою Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Марина Бучма. Директор по роботі з органами державної влади у фармацевтичній компанії «Тева Україна». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Anna Merkulova. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Нове регулювання vs сприятливі умови роботи: в чому роль спеціаліста по роботі з державними органами? Як держава може стати партнером для бізнесу? Чому важливо і як правильно будувати такі партнерські стосунки?

Команда EBA Management Development Centre спільно з Мариною Бучмою, директором по роботі з державними органами компанії «Тева Україна», запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Державні органи: партнерство, яке треба будувати.

Спікер: Марина Бучма, директор по роботі з органами державної влади у фармацевтичній компанії «Тева Україна», має широкий досвід роботи у сфері корпоративних питань, зв’язків з громадськістю, соціальної відповідальності та стратегічних комунікацій у фармацевтичній галузі та у неурядових організаціях. До того, як приєднатись до «Тева» у 2016 році, Марина працювала у компанії GSK та у EBA.

Цільова аудиторія: 

 • спеціалісти по роботі з державними органами
 • керівники компаній
 • менеджери з регуляторної діяльності
 • менеджери з комунікацій

Теми для обговорення:

 • Роль  спеціаліста по роботі з державними органами
 • Як держава може стати партнером для бізнесу
 • Як і чому важливо будувати  партнерські стосунки з державою

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Марина Бучма
Директор по роботі з органами державної влади у фармацевтичній компанії «Тева Україна»
Марина Бучма

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Anna Merkulova

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: