fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Чому в сучасному світі «виглядати» важливо

 • Дата: 06/06/2019 (ЧТ)
 • Мова: Російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Чому в сучасному світі «виглядати» важливо. Дата: 06 червня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: Російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, конференц-зал STEFES. Конкуренція серед колег і партнерів не буде викликати у Вас страх та дискомфорт, коли Ви будете на крок попереду і на голову вище. Крім професійних навичок, Вам допоможуть точно позначити своє «місце під сонцем» знання етикету і правильне позиціонування себе за допомогою Вашого зовнішнього вигляду. Лекція корисна всім жінкам, які сумніваються, що зовнішній образ, правильно підібране вбрання, дотримання правил етикету і знання культурних особливостей відкривають будь-які двері і корисні в роботі та міжкультурній комунікації. Команда EBA Management Development Centre спільно з Дарією Карякіною запрошують Вас прийняти участь у Відкритій лекції: Чому в сучасному світі «виглядати» важливо. Спікер: Дарія Карякіна, генеральний директор проекту OUTLOOK, що працює в сфері медіа та культурної дипломатії, член Наглядової ради НСТУ, гoлoва правління «Інтернаціонального Союзу», що працює в сфері забезпечення прав нацменшин. Сфери інтересів: дипломатія, культура, міжнародні відносини, міжкультурні звязки. Цільова аудиторія: керівники середнього та вищого рівня, персональні помічники керівників, працівники, що виконують представницькі функції. Питання для обговорення: Як зовнішній вигляд впливає на створення вашого персонального бренду і особистий успіх. Ваш вихід у світ. Вчимося читати запрошення. Види дрес-кодів. Бізнес стиль. Практичні поради щодо формування гардеробу для різних життєвих ситуацій або «відкривши шафу, я не втрачу свідомість в розгубленості». «Виглядати» - це не тільки про одяг. Тонкощі правил етикету для жінок. Манери - це теж Ваш «одяг». Як своїм зовнішнім виглядом не образити міжнародних партнерів і гідно виглядати у відрядженні. Аксесуари говорять про Вас більше, ніж Ви думаєте. Кажемо «ні!» ... (Поради що необхідно викорінити в собі назавжди). Як назавжди залишити приємне враження про себе. Завершальні штрихи. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Дарія Карякіна. генеральний директор проекту OUTLOOK, що працює в сфері медіа та культурної дипломатії, член Наглядової ради НСТУ, голова правління «Інтернаціонального Союзу», що працює в сфері забезпечення прав нацменшин. Сфери інтересів: дипломатія, культура, міжнародні відносини, міжкультурні звязки. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Конкуренція серед колег і партнерів не буде викликати у Вас страх та дискомфорт, коли Ви будете на крок попереду і на голову вище. Крім професійних навичок, Вам допоможуть точно позначити своє «місце під сонцем» знання етикету і правильне позиціонування себе за допомогою Вашого зовнішнього вигляду. Лекція корисна всім жінкам, які сумніваються, що зовнішній образ, правильно підібране вбрання, дотримання правил етикету і знання культурних особливостей відкривають будь-які двері і корисні в роботі та міжкультурній комунікації.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Дарією Карякіною запрошують Вас прийняти участь у Відкритій лекції: Чому в сучасному світі «виглядати» важливо.

Спікер: Дарія Карякіна, генеральний директор проекту OUTLOOK, що працює в сфері медіа та культурної дипломатії, член Наглядової ради НСТУ, гoлoва правління «Інтернаціонального Союзу», що працює в сфері забезпечення прав нацменшин. Сфери інтересів: дипломатія, культура, міжнародні відносини, міжкультурні зв’язки.

Цільова аудиторіякерівники середнього та вищого рівня, персональні помічники керівників, працівники, що виконують представницькі функції.

Питання для обговорення:

 • Як зовнішній вигляд впливає на створення вашого персонального бренду і особистий успіх.
 • Ваш вихід у світ. Вчимося читати запрошення. Види дрес-кодів.
 • Бізнес стиль. Практичні поради щодо формування гардеробу для різних життєвих ситуацій або «відкривши шафу, я не втрачу свідомість в розгубленості».
 • «Виглядати» – це не тільки про одяг. Тонкощі правил етикету для жінок. Манери – це теж Ваш «одяг».
 • Як своїм зовнішнім виглядом не образити міжнародних партнерів і гідно виглядати у відрядженні.
 • Аксесуари говорять про Вас більше, ніж Ви думаєте.
 • Кажемо «ні!» … (Поради що необхідно викорінити в собі назавжди).
 • Як назавжди залишити приємне враження про себе. Завершальні штрихи.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Дарія Карякіна
генеральний директор проекту OUTLOOK, що працює в сфері медіа та культурної дипломатії, член Наглядової ради НСТУ, голова правління «Інтернаціонального Союзу», що працює в сфері забезпечення прав нацменшин. Сфери інтересів: дипломатія, культура, міжнародні відносини, міжкультурні зв'язки
Дарія Карякіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: