fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Багатоканальність продажів продукту та сервісу в сучасних умовах ринку

 • Дата: 12/12/2017 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

офіс Асоціації у Києві, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Багатоканальність продажів продукту та сервісу в сучасних умовах ринку. Дата: 12 грудня2017. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: офіс Асоціації у Києві, Андріївський узвіз 1А. Команда EBA Management Development Centre спільно з Юлією Литвиненко запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Багатоканальність продажів продукту та сервісу в сучасних умовах ринку. Світ стає глобальним, обсяг сучасних  ринків зростає. Клієнт та продукт або послуга стають ближче один до одного. Те, що раніше було недосяжним і  коштувало великих грошей, зараз стає можливим,  досяжнім і навіть  вкрай необхідним. Так, багато виникає питань: як зв’язати класичні методи з сучасністю,  як швидко знайти свого клієнта, де шукати нові каналі для продажів, щоб це було швидко, ефективно і навіть  безкоштовно. На ці  та інші питання будемо шукати відповіді  на відкритій лекції. Спікер: Юлія Литвиненко, бізнес-тренер, коуч Цільова аудиторія: керівники відділу продажів, приватні підприємці Теми для обговорення: навіщо потрібні нові канали збуту такі як: підвищення рівня знання продукту підвищення рівня продажу пошук нових партнерів networking мультиканальність у сучасному світі -безліч можливостей чи пастка 360 градусів: як побачити всі можливості Profit-що саме необхідно отримати від додаткових каналів продажу % Після відвідування відкритої лекції, ви: дізнаєтесь, як і де шукати додаткові канали для продажу продукту зрозумієте, яким чином розвивати нові канали та як розраховувати прибутковість нових каналів зрозумієте, як мінімізувати вартість нових каналів. Спікери. Юлія Литвиненко. бізнес-тренер, коуч. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Юлією Литвиненко запрошують Вас взяти участь у відкритій лекції: Багатоканальність продажів продукту та сервісу в сучасних умовах ринку.

Світ стає глобальним, обсяг сучасних  ринків зростає. Клієнт та продукт або послуга стають ближче один до одного. Те, що раніше було недосяжним і  коштувало великих грошей, зараз стає можливим,  досяжнім і навіть  вкрай необхідним. Так, багато виникає питань: як зв’язати класичні методи з сучасністю,  як швидко знайти свого клієнта, де шукати нові каналі для продажів, щоб це було швидко, ефективно і навіть  безкоштовно. На ці  та інші питання будемо шукати відповіді  на відкритій лекції.

Спікер: Юлія Литвиненко, бізнес-тренер, коуч

Цільова аудиторія: керівники відділу продажів, приватні підприємці

Теми для обговорення:

 • навіщо потрібні нові канали збуту такі як:
 • підвищення рівня знання продукту
 • підвищення рівня продажу
 • пошук нових партнерів
 • networking
 • мультиканальність у сучасному світі -безліч можливостей чи пастка
 • 360 градусів: як побачити всі можливості
 • Profit-що саме необхідно отримати від додаткових каналів продажу %

Після відвідування відкритої лекції, ви:

 • дізнаєтесь, як і де шукати додаткові канали для продажу продукту
 • зрозумієте, яким чином розвивати нові канали та як розраховувати прибутковість нових каналів
 • зрозумієте, як мінімізувати вартість нових каналів.

Спікери

1 / 1
Юлія Литвиненко
бізнес-тренер, коуч
Юлія Литвиненко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: