fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція Асоціації у Дніпрі: Феномен Медичі

  • Дата: 18/04/2019 (ЧТ)
  • Час: 18:00 - 20:00
Місце проведення:

Reikartz Collection Дніпро вул. Шевченка, 53 А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція Асоціації у Дніпрі: Феномен Медичі. Дата: 18 квітня2019. Час: 18:00 20:00. Місце проведення: Reikartz Collection Дніпро вул. Шевченка, 53 А. Вартість участі: 300 грн (для не членів Асоціації - 500 грн) Спікер: Олена Колтунович - філософ, письменник, видавець, бізнес-тренер, консультант. Що є феноменом Медічі? Сімя флорентійців Медічі в середньовіччя створювала навколо себе середовище, яке вибухало не просто креативністю, а геніальністю. Протягом століть, керуючи Флоренцією, сімя банкірів стала творцями того, що зараз називається епохою Відродження. Чи знали вони тоді, що творили, чи була в цьому їхня мета? Або це був їхній бізнес-проект? Адже результатом їх правління стали твори мистецтва такої сили і глибини, які досі захоплюють і рухають вперед нашу цивілізацію. А ще, саме Медічі збагатили досвід людської культури ідеями меценатства і гуманізму. Це випадковість або задум? Це пасивне слідування життю або системна робота, побудована на знаннях закономірностей? Чи були такі феномени до Медічі? Більш того, чи існує спосіб повторити феномен Медічі сьогодні? Що і хто потрібен для реалізації ідеї процвітання нашого суспільства сьогодні? Запрошуємо вас на зустріч, щоб замислитись, пізнати, взяти участь в спільній справі! ! Частина коштів від заходу буде спрямована на видання наступного номера газети «В пошуках єдності», першої української газети про культуру і гуманізм  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Присяжнюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

Вартість участі: 300 грн (для не членів Асоціації – 500 грн)

Спікер: Олена Колтунович – філософ, письменник, видавець, бізнес-тренер, консультант.

Що є феноменом Медічі?

Сім’я флорентійців Медічі в середньовіччя створювала навколо себе середовище, яке вибухало не просто креативністю, а геніальністю.

Протягом століть, керуючи Флоренцією, сім’я банкірів стала творцями того, що зараз називається епохою Відродження. Чи знали вони тоді, що творили, чи була в цьому їхня мета? Або це був їхній бізнес-проект?

Адже результатом їх правління стали твори мистецтва такої сили і глибини, які досі захоплюють і рухають вперед нашу цивілізацію. А ще, саме Медічі збагатили досвід людської культури ідеями меценатства і гуманізму.

Це випадковість або задум? Це пасивне слідування життю або системна робота, побудована на знаннях закономірностей? Чи були такі феномени до Медічі?

Більш того, чи існує спосіб повторити феномен Медічі сьогодні? Що і хто потрібен для реалізації ідеї процвітання нашого суспільства сьогодні?

Запрошуємо вас на зустріч, щоб замислитись, пізнати, взяти участь в спільній справі!

! Частина коштів від заходу буде спрямована на видання наступного номера газети «В пошуках єдності», першої української газети про культуру і гуманізм

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Присяжнюк

Зв'язатись
+38 (056) 731 93 14

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: