fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: 7 лайфхаків в маркетингу

 • Дата: 12/06/2018 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для членів Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: 7 лайфхаків в маркетингу. Дата: 12 червня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Квиток: безкоштовно для членів Асоціації. Місце проведення: HUB 4.0 (Ярославський провулок 1/3). Споживачі перевантажені, технології  застарівають все швидше, життєвий цикл продуктів скорочується. Тема інсайтів у маркетингу стає вкрай важливою у світлі зростаючої конкуренції і стагнації ринків. Правильний інсайт здатний підвищити ефективність рекламної компанії та будь-якої комунікації в кілька разів. Що таке інсайт? Як його використовувати в маркетингу та рекламі? Команда EBA Management Development Centre спільно з Вікторією Константиновою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: 7 лайфхаків в маркетингу, де Ви зможете знайти відповіді на всі поставлені питання та дізнатися про секрети маркетингу. Спікер: Вікторія Константинова, маркетинг-експерт, стратег, консультант, коуч. Цільова аудиторія:  керівники департаменту маркетингу, PR та маркетинг менеджери, HR менеджери. Теми для обговорення:  Нетворкінг – безкоштовний інструмент маркетингу. Семплінг як один з найефективніших та водночас найнедооцінених методів маркетингу. Wow – ефект в подіях, що ви проводите для своїх клієнтів. Психологія споживача як ключ до тону комунікації. Після відвідання лекції учасники отримають:  Безкоштовні та низькобюджетні інструменти та прийоми в маркетингу,  практичні кейси, світову практику. Новий погляд на звичні речі. Інсайти, які вже завтра можна імплементувати в своїй компанії. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Вікторія Константинова. Маркетинг-експерт, стратег, консультант, коуч. Більше 10 років досвіду роботи в маркетингу в міжнародних компаніях: Lenovo, ASUS, Sony Play Station. Галузі спеціалізації - IT та телекомунікації, рітейл. В2В та В2С маркетинг, країни операційної діяльності - Україна, Білорусь, Грузія, Молдова, Вірменія.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Anna Merkulova. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Споживачі перевантажені, технології  застарівають все швидше, життєвий цикл продуктів скорочується. Тема інсайтів у маркетингу стає вкрай важливою у світлі зростаючої конкуренції і стагнації ринків. Правильний інсайт здатний підвищити ефективність рекламної компанії та будь-якої комунікації в кілька разів. Що таке інсайт? Як його використовувати в маркетингу та рекламі?

Команда EBA Management Development Centre спільно з Вікторією Константиновою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: 7 лайфхаків в маркетингу, де Ви зможете знайти відповіді на всі поставлені питання та дізнатися про секрети маркетингу.

Спікер: Вікторія Константинова, маркетинг-експерт, стратег, консультант, коуч.

Цільова аудиторія:  керівники департаменту маркетингу, PR та маркетинг менеджери, HR менеджери.

Теми для обговорення: 

 • Нетворкінг – безкоштовний інструмент маркетингу.
 • Семплінг як один з найефективніших та водночас найнедооцінених методів маркетингу.
 • Wow – ефект в подіях, що ви проводите для своїх клієнтів.
 • Психологія споживача як ключ до тону комунікації.

Після відвідання лекції учасники отримають: 

 • Безкоштовні та низькобюджетні інструменти та прийоми в маркетингу,  практичні кейси, світову практику.
 • Новий погляд на звичні речі.
 • Інсайти, які вже завтра можна імплементувати в своїй компанії.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Вікторія Константинова
Маркетинг-експерт, стратег, консультант, коуч. Більше 10 років досвіду роботи в маркетингу в міжнародних компаніях: Lenovo, ASUS, Sony Play Station. Галузі спеціалізації - IT та телекомунікації, рітейл. В2В та В2С маркетинг, країни операційної діяльності - Україна, Білорусь, Грузія, Молдова, Вірменія.
Вікторія Константинова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Anna Merkulova

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: