fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Як побудувати кар’єру та не з’їхати з глузду

  • Дата: 05/02/2019 (ВТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Як побудувати кар’єру та не з’їхати з глузду. Дата: 05 лютого2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Кар’єру розглядають як ланцюжок подій, які складають життя, послідовність професійних занять та інших життєвих ролей, які разом виражають схильність людини діяти згідно з її моделлю саморозвитку. Карєру як траєкторію свого руху людина будує сама, базуючись на особливостях внутрішньо та зовнішньоорганізаційної реальності, а також власними бажаннями, установками та цілями.  Команда EBA Management Development Centre спільно з Red Bull запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як побудувати кар’єру та не з’їхати з глузду.  Спікер: Тетяна Лукинюк, Генеральний директор, Red Bull в Україні та Білорусі. Партнер: Red Bull Цільова аудиторія: топ менеджмент компаній, HR менеджери, старші та молодші менеджери департаментів. Питання для обговорення:  Що таке успішна кар’єра  Кар’єрний план: легенда чи реальність  Кар’єрні міфи, які заважають просуватися вперед  Вирішення складних дилем при побудуванні кар’єри  Успішне проходження інтерв’ю: рекомендації та досвід  Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Тетяна Лукинюк. B2C директор Київстар, у минулому генеральний директор Red Bull Україна, 24 роки досвіду у міжнародних корпораціях, 13 років досвіду у маркетингу та продажах FMCG, більше п’яти років в якості директора по маркетингу.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Кар’єру розглядають як ланцюжок подій, які складають життя, послідовність професійних занять та інших життєвих ролей, які разом виражають схильність людини діяти згідно з її моделлю саморозвитку. Кар’єру як траєкторію свого руху людина будує сама, базуючись на особливостях внутрішньо та зовнішньоорганізаційної реальності, а також власними бажаннями, установками та цілями. 

Команда EBA Management Development Centre спільно з Red Bull запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як побудувати кар’єру та не з’їхати з глузду. 

Спікер: Тетяна Лукинюк, Генеральний директор, Red Bull в Україні та Білорусі.

Партнер: Red Bull

Цільова аудиторія: топ менеджмент компаній, HR менеджери, старші та молодші менеджери департаментів.

Питання для обговорення: 

  • Що таке успішна кар’єра 
  • Кар’єрний план: легенда чи реальність 
  • Кар’єрні міфи, які заважають просуватися вперед 
  • Вирішення складних дилем при побудуванні кар’єри 
  • Успішне проходження інтерв’ю: рекомендації та досвід 

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Тетяна Лукинюк
B2C директор Київстар, у минулому генеральний директор Red Bull Україна, 24 роки досвіду у міжнародних корпораціях, 13 років досвіду у маркетингу та продажах FMCG, більше п’яти років в якості директора по маркетингу.
Тетяна Лукинюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: