fbpx

Відкрита лекція: Вихід на північноамериканський ринок: нові можливості та підтримка держави

 • Дата: 22/02/2018
 • Мова: українська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA, Андріївський узвіз, 1а

Команда EBA Management Development Centre спільно з Ігорем Баранецьким запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Вихід на північноамериканський ринок: нові можливості та підтримка держави.

В умовах гострої необхідності переорієнтації вітчизняного експорту на нові ринки, залучення іноземних інвестицій та пошуку фінансових ресурсів досі відчувається дефіцит розуміння напрямків розвитку співробітництва з США і Канадою. На фоні існуючих та потенційних можливостей північноамериканського ринку існують об’єктивні та приховані перепони чи фактори стримування. Український бізнес повинен володіти вичерпною інформацією не лише про ризики і реальні можливості налагодження взаємовигідних контактів з американськими і канадськими колегами, але й орієнтуватися в існуючих інструментах державної підтримки, зокрема, з боку українських дипломатів. Захід передбачає огляд окремих практичних кейсів та відведення щонайменше половини часу на плідну дискусію в рамках і навіть за межами заявленої теми.

Результат: спілкування з дипломатом, який має практичний досвід роботи в бізнесі, економічному блоці Уряду та на економічному напрямку в Сполучених Штатах Америки, краще зрозуміння особливостей американського підходу до ведення бізнесу, орієнтація в наявних можливостях виходу на ринки США і Канади, а також розуміння питання налагодження ефективної взаємодії з українськими посольствами з метою просування і захисту інтересів вітчизняного бізнесу за кордоном.

Спікер: Ігор Баранецький, PhD, Радник Департаменту Америки Міністерства закордонних справ України, координування питань у сфері економічної дипломатії, інвестицій та міжнародних фінансових організацій з США та Канадою.

Партнер: Міністерство закордонних справ України

Цільова аудиторія: власники та управлінці, які зацікавлені у вивченні американського досвіду ведення бізнесу, лобіюванні та налагодженні ефективних GR-комунікацій, а також розглядають можливість виведення своєї продукції або послуг на зовнішні ринки, зокрема, на ринки США і Канади.

Теми для обговорення:

 • Можливості і перепони виходу вітчизняного бізнесу на ринок Північної Америки
 • Особливості економічної політики США і Канади: лібералізм VS протекціонізм
 • Американський досвід економічної дипломатії та підтримки бізнесу на зовнішніх ринках
 • Роль закордонних дипломатичних установ України у просуванні українського експорту та залученні інвестицій
 • Ефективне використання можливостей посольства: компетенції і синергія
 • Практичні поради щодо налагодження ефективного співробітництва з іноземними партнерами та лобіювання інтересів
 • Приклади підтримки українських компаній: success stories & cases

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ігор Баранецький
PhD, Радник Департаменту Америки Міністерства закордонних справ України, координування питань у сфері економічної дипломатії, інвестицій та міжнародних фінансових організацій з США та Канадою
Ігор Баранецький

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: