fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Тренди в поведінці та презентаціях

 • Дата: 16/01/2018 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Вартість участі:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, пров. Ярославський, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Тренди в поведінці та презентаціях. Дата: 16 січня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Вартість участі: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, пров. Ярославський, 1/3. Команда EBA Management Development Centre спільно з компаніями Reprezent та Школа Красноречия запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Тренди в поведінці та презентаціях. Хочете йти в ногу з часом? На відкритій лекції Ви дізнаєтесь про тренди у поведінці спікера та у слайдах презентації. Отримані знання допоможуть Вам зробити свій наступний виступ більш сучасним та захоплюючим, привернути більше уваги аудиторії.  Спікери: Олександр Томілін, Co-founder / CEO компанії по дизайну презентацій Reprezent, кампус Амбасадор компанії Prezi в Україні 2013–2014, ментор у Happy Farm, 1991 Open Data Incubator, Singularity University Kyiv Chapter; Андрій Приходченко, Co-founder / Creative Director компанії по дизайну презентацій Reprezent. 8 років у сфері дизайну, з них 3 — дизайн презентацій, ментор у Happy Farm, ВДНХ Tech, Radar Tech, 1991Open Data Incubator, Singularity University Kyiv Chapter; Олександр Зайома, викладач техніки мовлення та ораторської майстерності у Школі Красномовства (Школа Красноречия), 11 років досвіду у сфері освіти. Партнери заходу: Reprezent  Школа Красноречия Партнер по розміщенню: HUB 4.0 Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу. Теми для обговорення:  Тренди в дизайні презентацій Роль анімації в сучасних презентаціях Можливості Powerpoint Morph Огляд нових інструментів для створення презентацій Тренди в поведінці: чого очікує аудиторія від спікера сьогодні Що робити та як говорити, щоб виглядати та звучати сучасно Реєстрація обовязкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олександр Томілін. Засновник & CEO Reprezent, Кампус Амбасадор компанії Prezi в Україні у 2013-2014 рр.. Андрій Приходченко. Co-founder / Creative Director, Reprezent, з його презентаціями клієнти отримали більше $ 10 млн інвестицій. Олександр Зайома. Викладач ораторської майстерності. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компаніями Reprezent та Школа Красноречия запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Тренди в поведінці та презентаціях.

Хочете йти в ногу з часом? На відкритій лекції Ви дізнаєтесь про тренди у поведінці спікера та у слайдах презентації. Отримані знання допоможуть Вам зробити свій наступний виступ більш сучасним та захоплюючим, привернути більше уваги аудиторії.

 Спікери:

 • Олександр Томілін, Co-founder / CEO компанії по дизайну презентацій Reprezent, кампус Амбасадор компанії Prezi в Україні 2013–2014, ментор у Happy Farm, 1991 Open Data Incubator, Singularity University Kyiv Chapter;
 • Андрій Приходченко, Co-founder / Creative Director компанії по дизайну презентацій Reprezent. 8 років у сфері дизайну, з них 3 — дизайн презентацій, ментор у Happy Farm, ВДНХ Tech, Radar Tech, 1991Open Data Incubator, Singularity University Kyiv Chapter;
 • Олександр Зайома, викладач техніки мовлення та ораторської майстерності у Школі Красномовства (Школа Красноречия), 11 років досвіду у сфері освіти.

Партнери заходу: Reprezent  Школа Красноречия

Партнер по розміщенню: HUB 4.0

Цільова аудиторія: керівники підрозділів та функціональних напрямків, вищий та середній менеджмент, маркетологи, PR-спеціалісти, менеджери з продажу та розвитку бізнесу.

Теми для обговорення: 

 • Тренди в дизайні презентацій
 • Роль анімації в сучасних презентаціях
 • Можливості Powerpoint Morph
 • Огляд нових інструментів для створення презентацій
 • Тренди в поведінці: чого очікує аудиторія від спікера сьогодні
 • Що робити та як говорити, щоб виглядати та звучати сучасно

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 3
Олександр Томілін
Засновник & CEO Reprezent, Кампус Амбасадор компанії Prezi в Україні у 2013-2014 рр.
Андрій Приходченко
Co-founder / Creative Director, Reprezent, з його презентаціями клієнти отримали більше $ 10 млн інвестицій
Олександр Зайома
Викладач ораторської майстерності
Олександр Томілін
Андрій Приходченко
Олександр Зайома

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: