fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Як знати все про свого бізнес партнера: Нова Українська Прозорість як інструмент для виявлення фізичних та юридичних осіб

 • Дата: 17/07/2018 (ВТ)
 • Мова: англійська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Як знати все про свого бізнес партнера: Нова Українська Прозорість як інструмент для виявлення фізичних та юридичних осіб. Дата: 17 липня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: англійська. Квиток: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Nobles запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як знати все про свого бізнес партнера: Нова Українська Прозорість як інструмент для розкриття інформації про фізичних та юридичних осіб.  Спікер: Александер Вайгельт, Партнер, Nobles, 25 років досвіду. Партнер: Nobles Цільова аудиторія: юристи, in-house юристи, глави департаментів. Питання для обговорення:  Типові бізнес-ситуації, які потребують попереднього дослідження Очікування Американських та ЄС партнерів від партнерів з України Джерела інформації в Україні та спосіб їх використання: Загальний огляд: прозорість в Україні у порівнянні з іншими (розвинутими) юрисдикціями Корпоративна структура Нерухомість Спори Труднощі з органами державної влади Власні дані Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олександр Вейгельт. Партнер, Nobles, 25 років досвіду. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Nobles запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як знати все про свого бізнес партнера: Нова Українська Прозорість як інструмент для розкриття інформації про фізичних та юридичних осіб. 

Спікер: Александер Вайгельт, Партнер, Nobles, 25 років досвіду.

Партнер: Nobles

Цільова аудиторія: юристи, in-house юристи, глави департаментів.

Питання для обговорення: 

 1. Типові бізнес-ситуації, які потребують попереднього дослідження
 2. Очікування Американських та ЄС партнерів від партнерів з України
 3. Джерела інформації в Україні та спосіб їх використання:
  • Загальний огляд: прозорість в Україні у порівнянні з іншими (розвинутими) юрисдикціями
  • Корпоративна структура
  • Нерухомість
  • Спори
  • Труднощі з органами державної влади
  • Власні дані

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олександр Вейгельт
Партнер, Nobles, 25 років досвіду
Олександр Вейгельт

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: