fbpx

Відкрита лекція: Корпоративний сквіз-аут: практичні аспекти підготовки та проведення

  • Дата: 29/05/2018
  • Мова: Russian
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Ticket:free of charge for EBA members
Місце проведення:

HUB 4.0, 1/3 Yaroslavskyi Lane

Майже рік назад набув чинності Закон України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах», яким фактично стало можливим застосування поширеної світової практики сквіз-ауту, коли домінуючий мажоритарний акціонер 95%+ або декілька осіб, що діють спільно, примусово здійснюють викуп акцій інших міноритарних акціонерів за відповідною ринковою вартістю.

Команда EBA Management Development Centre спільно з UMG INVESTMENTS запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Корпоративний сквіз-аут: практичні аспекти підготовки та проведення. 

Результат: корисний досвід, щодо підготовки та проведення процедури squeeze-out, приклади документів, які використовувалися у ході процедури squeeze-out.

Спікери:

  • Олена Шведова, Директор юридичного департаменту, UMG Investments
  • Станіслав Захарченко, управління корпоративними правами, UMG Investments

Партнер:  UMG INVESTMENTS

Цільова аудиторія: юрисконсульти ін-хауси, а також працівники юридичних компаній, які мають намір здійснити процедуру squeeze-out.

Теми для обговорення:

  • Питання щодо планування, підготовки, складних питань, які виникають у ході проведення процедури, визначення «команди», яка буде відповідальна за різні сфери сквіз-ауту
  • Надання шаблонів необхідних документів squeeze-0ut
  • Основні пункти, що не написані у законодавстві, проте відіграють значну роль у правильному, своєчасному та успішному проведенні сквіз-ауту

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Олена Шведова
Директор юридичного департаменту, UMG Investments
Станіслав Захарченко
Управління корпоративними правами, UMG Investments
Олена Шведова
Станіслав Захарченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Anastasiia Mutas

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: