fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар “Очікувані зміни щодо управління відходами упаковки”

  • Дата: 28/03/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 10:00 - 11:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар “Очікувані зміни щодо управління відходами упаковки”. Дата: 28 березня2024. Час: 10:00 11:30. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Україна взяла на себе зобов’язання гармонізувати своє законодавство у сфері поводження з різними типами відходів у відповідності до директив Європейського Союзу. У Верховній Раді України вже зареєстровано три проєкти Закони України «Про упаковку та відходи упаковки» і йде активна робота з усіма зацікавленими стейкхолдерами над фіналізацією остаточної версії. Тож, під час вебінару ми розглянемо такі питання: Субєкти у сфері управління відходами упаковки; Вимоги до введення в обіг упаковки та товарів в упаковці; Вимоги до управління відходами упаковки; Організації розширеної відповідальності: види, вимоги до створення та їх реєстрація; Звітність у сфері управління відходами упаковки; Здійснення контролю та відповідальність за порушення законодавства у сфері управління відходами упаковки. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу. Подія організована за підтримки     Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Нікіта Гавриленко. E-mail [email protected].

Україна взяла на себе зобов’язання гармонізувати своє законодавство у сфері поводження з різними типами відходів у відповідності до директив Європейського Союзу. У Верховній Раді України вже зареєстровано три проєкти Закони України «Про упаковку та відходи упаковки» і йде активна робота з усіма зацікавленими стейкхолдерами над фіналізацією остаточної версії.

Тож, під час вебінару ми розглянемо такі питання:

  • Суб’єкти у сфері управління відходами упаковки;
  • Вимоги до введення в обіг упаковки та товарів в упаковці;
  • Вимоги до управління відходами упаковки;
  • Організації розширеної відповідальності: види, вимоги до створення та їх реєстрація;
  • Звітність у сфері управління відходами упаковки;
  • Здійснення контролю та відповідальність за порушення законодавства у сфері управління відходами упаковки.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в межах спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Подія організована за підтримки

   

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Нікіта Гавриленко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: