fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: the MeetUp Hub

  • Дата: 23/01/2019 (СР)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

ЦеХаб, вул. Хрещатик, 29, Київ

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: the MeetUp Hub. Дата: 23 січня2019. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: ЦеХаб, вул. Хрещатик, 29, Київ. Реєстрація завершена  Проект Unlimit Ukraine запрошує Вас приєднатись до нашої унікальної платформи для знайомства підприємців – MeetUp. Бізнес-контакти – це ще один ресурс, яким кожен підприємець має вправно користуватись, а розширення своєї мережі контактів та постійне спілкування з бізнес-партнерами, має входити в пріоритетні завдання власника чи директора бізнесу. Саме на події MeetUP власники українського бізнесу зможуть в одному місці за декілька годин просто та невимушено познайомитись між собою, встановити нові контакти та знайти свого бізнес-партнера.  Щоб отримати максимальну користь від події, ми пропонуємо обговорити тему «Тайм-менеджмент успіху» разом з сертифікованим бізнес-тренером компанії BogushTime Оксаною Долговою. У програмі заходу: 18:30 - Реєстрація учасників 19:00 – Відкриття, знайомство учасників 20:00 – Лекція «Тайм-менеджмент успіху» 21:00 – Завершення події Декілька правил:  До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу, а саме фізичні особи- підприємці. Оскільки під час зустрічі ви будете знайомитись з великою кількістю людей, при собі необхідно буде мати близько 60 візитних карток.  Поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.  Чекаємо Вас та бажаємо ефективних та корисних бізнес-знайомств на MeetUp!  Головний партнер Партнери     Спікери. Оксана Долгова. Сертифікований бізнес-тренер компанії BogushTime. Спеціаліст в питаннях досягнення цілей.. Олена Еро. Координатор проекту Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Реєстрація завершена 

Проект Unlimit Ukraine запрошує Вас приєднатись до нашої унікальної платформи для знайомства підприємців – MeetUp.

Бізнес-контакти – це ще один ресурс, яким кожен підприємець має вправно користуватись, а розширення своєї мережі контактів та постійне спілкування з бізнес-партнерами, має входити в пріоритетні завдання власника чи директора бізнесу. Саме на події MeetUP власники українського бізнесу зможуть в одному місці за декілька годин просто та невимушено познайомитись між собою, встановити нові контакти та знайти свого бізнес-партнера. 

Щоб отримати максимальну користь від події, ми пропонуємо обговорити тему «Тайм-менеджмент успіху» разом з сертифікованим бізнес-тренером компанії BogushTime Оксаною Долговою.

У програмі заходу:

  • 18:30 – Реєстрація учасників
  • 19:00 – Відкриття, знайомство учасників
  • 20:00 – Лекція «Тайм-менеджмент успіху»
  • 21:00 – Завершення події

Декілька правил: 

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу, а саме фізичні особи- підприємці. Оскільки під час зустрічі ви будете знайомитись з великою кількістю людей, при собі необхідно буде мати близько 60 візитних карток. 

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі. 

Чекаємо Вас та бажаємо ефективних та корисних бізнес-знайомств на MeetUp! 

Головний партнер

Партнери

    

Спікери

1 / 2
Оксана Долгова
Сертифікований бізнес-тренер компанії BogushTime. Спеціаліст в питаннях досягнення цілей.
Олена Еро
Координатор проекту Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації
Оксана Долгова
Олена Еро

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: