fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Податкові правила для підприємців в умовах війни»

  • Дата: 08/11/2022 (ВТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 11:00 - 13:00
  • Початок реєстрації10:50
Місце проведення:

Zoom online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Податкові правила для підприємців в умовах війни». Дата: 08 листопада2022. Час: 11:00 13:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 10:50. Місце проведення: Zoom online . Проект Unlimit Ukraine від EBA, Райффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України. SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. За 8 місяців воєнного стану українське податкове законодавство зазнало чималих змін, у тому числі – в питаннях оподаткування приватних підприємців. Починаючи з лютого 2022 року, законодавець встиг: як надати податкові пільги, так і потім частину з них скасувати; як запровадити всеохоплюючий мораторій на перевірки, так і пізніше дозволити податківцям їх проводити; як скасувати відповідальність за несплату податків та неподання звітності, так і пізніше знову її відновити. Пропонуємо обговорити цікаву тему сьогодення: «Податкові правила для підприємців в умовах війни» за участі Аліни Ратушної, юристки юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експертки в питаннях оподаткування, податкових спорів, адміністративного судочинства. Під час вебінару ми розглянемо наступні питання: Зміни податкового законодавства – на що варто звернути увагу? Які податкові пільги для підприємців залишив законодавець станом на зараз? Особливості, переваги та недоліки єдиного податку за ставкою 2 % Чи можуть податківці проводити перевірки під час війни? Ризик подвійного оподаткування та як його уникнути? У програмі заходу: 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка 11:10 – Вебінар «Податкові правила для підприємців в умовах війни» 12:30 – Кінець вебінару 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Аліною Ратушною 13:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу. Головні партнери   Партнер Спікери. Аліна Ратушна. Юристка юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експертка в питаннях оподаткування, податкових спорів, адміністративного судочинства.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Проект Unlimit Ukraine від EBAРайффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

За 8 місяців воєнного стану українське податкове законодавство зазнало чималих змін, у тому числі – в питаннях оподаткування приватних підприємців.

Починаючи з лютого 2022 року, законодавець встиг: як надати податкові пільги, так і потім частину з них скасувати; як запровадити всеохоплюючий мораторій на перевірки, так і пізніше дозволити податківцям їх проводити; як скасувати відповідальність за несплату податків та неподання звітності, так і пізніше знову її відновити.

Пропонуємо обговорити цікаву тему сьогодення: «Податкові правила для підприємців в умовах війни» за участі Аліни Ратушної, юристки юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експертки в питаннях оподаткування, податкових спорів, адміністративного судочинства.

Під час вебінару ми розглянемо наступні питання:

  • Зміни податкового законодавства – на що варто звернути увагу?
  • Які податкові пільги для підприємців залишив законодавець станом на зараз?
  • Особливості, переваги та недоліки єдиного податку за ставкою 2 %
  • Чи можуть податківці проводити перевірки під час війни?
  • Ризик подвійного оподаткування та як його уникнути?

У програмі заходу:

  • 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка
  • 11:10 – Вебінар «Податкові правила для підприємців в умовах війни»
  • 12:30 – Кінець вебінару
  • 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Аліною Ратушною
  • 13:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

 

Партнер

Спікери

1 / 1
Аліна Ратушна
Юристка юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експертка в питаннях оподаткування, податкових спорів, адміністративного судочинства.
Аліна Ратушна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: