fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Особливості застосування РРО/ПРРО для бізнесу. Закон України №3219. РРО/ПРРО»

 • Дата: 14/09/2023 (ЧТ)
 • Мова: Українська (без перекладу)
 • Час: 11:00 - 13:00
 • Початок реєстрації11:00
Місце проведення:

Zoom online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Особливості застосування РРО/ПРРО для бізнесу. Закон України №3219. РРО/ПРРО». Дата: 14 вересня2023. Час: 11:00 13:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 11:00. Місце проведення: Zoom online . Проект Unlimit Ukraine від EBA, Райффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України. SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. Пропонуємо обговорити цікаву тему сьогодення: «Особливості застосування РРО/ПРРО для бізнесу. Закон України №3219. РРО/ПРРО » за участі Валерія Герасимова, фахівеця відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Київській області. Мета даного заходу- інформування платників про новації податкового  законодавства у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій, програмних реєстаторів розрахункових операцій.   Під час вебінару ми розглянемо наступні питання: Закон України №3219: РРО/ПРРО - особливості застосування; штрафні санкції; фактичні перевірки; У програмі заходу: 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка 11:10 – Вебінар «Особливості застосування РРО/ПРРО для бізнесу. Закон України №3219. РРО/ПРРО» 12:30 – Кінець вебінару 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Валерієм Герасимовим 13:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Платники податків, які здійснюють продаж товарів та надання послуг у готівковій чи/або безготівковій формі (в тому числі, фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку ІІ-ІV групи).  Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу. Головні партнери Спікери. Валерій Герасимов. Фахівець відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Київській області. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Проект Unlimit Ukraine від EBAРайффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Пропонуємо обговорити цікаву тему сьогодення: «Особливості застосування РРО/ПРРО для бізнесу. Закон України №3219. РРО/ПРРО » за участі Валерія Герасимова, фахівеця відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Київській області.

Мета даного заходу– інформування платників про новації податкового  законодавства у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій, програмних реєстаторів розрахункових операцій.  

Під час вебінару ми розглянемо наступні питання:

 • Закон України №3219: РРО/ПРРО – особливості застосування;
 • штрафні санкції;
 • фактичні перевірки;

У програмі заходу:

 • 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка
 • 11:10 – Вебінар «Особливості застосування РРО/ПРРО для бізнесу. Закон України №3219. РРО/ПРРО»
 • 12:30 – Кінець вебінару
 • 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Валерієм Герасимовим
 • 13:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Платники податків, які здійснюють продаж товарів та надання послуг у готівковій чи/або безготівковій формі (в тому числі, фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку ІІ-ІV групи). 

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

Спікери

1 / 1
Валерій Герасимов
Фахівець відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Київській області
Валерій Герасимов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: