fbpx

Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «ФОП та наймані співробітники»

 • Дата: 13/05/2021
 • Мова: Українська (без перекладу)
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Початок реєстрації9:50
Місце проведення:

Zoom online

Проект Unlimit Ukraine від EBAРайффайзен Банк Аваль та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Пропонуємо обговорити цікаву тему вебінару: «ФОП та наймані співробітники» за участю керівника практики податкового права Ніною Бец, юридичної компанії “Ілляшев та Партнери”.

Ніна Бец є провідним юристом практики податкового права. Професійний досвід Ніни дозволяє враховувати найдрібніші нюанси оподаткування не тільки окремих операцій всередині країни, а й комплексних транскордонних угод і бізнес-моделей в цілому. Серед її клієнтів – представники національного бізнесу і великі міжнародні компанії зі списків Fortune 500 і Forbes Global 2000. Значна частина проектів Ніни пов’язана з інвестуванням за кордономвизначенням податкових ризиків по ПДВ, податку на прибуток підприємств, включаючи податок на репатріацію, і податку на доходи фізичних осіб.

ФОП 2 та 3 групи мають право використовувати найману працю у своїй діяльності. Проте, багато хто з представників малого бізнесу не знає як правильно оформлювати найманих співробітників та сплачувати за них податки. В рамках вебінару ми розглянемо всі проблемні питання, що можуть виникнути в зв’язку з оформленням працівників як у звичайний час, так і на період карантину.

Поговоримо про:

 • Оформлення найманих співробітників
 • Оподаткування доходів найманих співробітників
 • Подання звітності з ПДФО та ЄСВ за новою формою
 • Додаткове благо. Що підпадає під дане визначення та як оподатковується?
 • Зупинення роботи підприємства на період карантину (простій, відпустки)
 • Неповний робочий час, гнучкий режим робочого часу, дистанційна форма праці, тимчасова непрацездатність

У програмі заходу:

 • 10:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка Аваль
 • 10:10 – Вебінар «ФОП та наймані співробітники»
 • 11:30 – Кінець вебінару
 • 11:30-12:00 – Сесія питань та відповідей з Ніною Бец
 • 12:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Після даного вебінару представники малого бізнесу отримають відповіді на актуальні запитання, що можуть виникнути у них, у зв’язку з бажанням оформити найманого співробітника. Також дізнаються які заходи вони мають право здійснювати під час карантину та чи звільняються вони від зобов’язань сплачувати податки за своїх співробітників на даний період часу.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

Спікери

1 / 1
Ніна Бец
Керівник практики податкового права юридичної компанії «Ілляшев та Партнери»
Ніна Бец

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: