fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: SME Hub – Дніпро

  • Дата: 31/10/2019 (ЧТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 14:00
  • Початок реєстрації09:30
Місце проведення:

Готель Reikartz Дніпро, Конференц-зал "Дніпропетровськ", м. Дніпро, вул.Троїцька, 12А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SME Hub – Дніпро. Дата: 31 жовтня2019. Час: 10:00 14:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 09:30. Місце проведення: Готель Reikartz Дніпро, Конференц-зал Дніпропетровськ, м. Дніпро, вул.Троїцька, 12А . РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО! Проект Unlimit Ukraine від EBA та Райффайзен Банк Аваль запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME Hub. SME Hub — інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти для представників малого бізнесу України. Ми пропонуємо обговорити тему «Актуальні питання оподаткування ФОП. На які нюанси варто звернути увагу малому та середньому бізнесу сьогодні?» з провідним спеціалістом податкової практики юридичної компанії «Ілляшев та Партнери», Ніною Бец. У програмі заходу: 09:30 – Реєстрація учасників 10:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка Аваль 10:15 – Лекція «Актуальні питання оподаткування ФОП. На які нюанси варто звернути увагу малому та середньому бізнесу сьогодні?» 12:00-12:15 – перерва на каву 14:15 – Завершення події Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Оскільки під час зустрічі ви будете знайомитись з великою кількістю людей, при собі бажано буде мати близько 100 візитних карток. Поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається не банківським установам. Попередня реєстрація обов’язкова. Чекаємо Вас на SME Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу. Головний партнер Партнер Спікери. Ніна Бец. Керівник практики податкового права юридичної компанії «Ілляшев та Партнери». Олена Еро. Менеджер проекту підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу Unlimit Ukraine by EBA. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 218 09 05.

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО!

Проект Unlimit Ukraine від EBA та Райффайзен Банк Аваль запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME Hub.

SME Hub — інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти для представників малого бізнесу України.

Ми пропонуємо обговорити тему «Актуальні питання оподаткування ФОП. На які нюанси варто звернути увагу малому та середньому бізнесу сьогодні?» з провідним спеціалістом податкової практики юридичної компанії «Ілляшев та Партнери», Ніною Бец.

У програмі заходу:

  • 09:30 – Реєстрація учасників
  • 10:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка Аваль
  • 10:15 – Лекція «Актуальні питання оподаткування ФОП. На які нюанси варто звернути увагу малому та середньому бізнесу сьогодні?»
  • 12:00-12:15 – перерва на каву
  • 14:15 – Завершення події

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Оскільки під час зустрічі ви будете знайомитись з великою кількістю людей, при собі бажано буде мати близько 100 візитних карток.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається не банківським установам. Попередня реєстрація обов’язкова.

Чекаємо Вас на SME Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головний партнер

Партнер

Спікери

1 / 2
Ніна Бец
Керівник практики податкового права юридичної компанії «Ілляшев та Партнери»
Олена Еро
Менеджер проекту підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу Unlimit Ukraine by EBA
Ніна Бец
Олена Еро

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Форма реєстрації (ФОП або ТОВ)
Звідки Ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: