fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: SME Hub – Lviv

  • Дата: 03/10/2019 (ЧТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 14:00
  • Початок реєстрації09:30
Місце проведення:

Готель Reikartz Dworzec, Конференц-зал «Люблін» м. Львів, вулиця Городоцька, 107

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SME Hub – Lviv. Дата: 03 жовтня2019. Час: 10:00 14:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 09:30. Місце проведення: Готель Reikartz Dworzec, Конференц-зал «Люблін» м. Львів, вулиця Городоцька, 107 . Проект Unlimit Ukraine від EBA та Райффайзен Банк Аваль запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME Hub. SME Hub — інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти для представників малого бізнесу України. Ми пропонуємо обговорити тему «Сучасний digital маркетинг у системі продажів» разом з провідним бізнес тренером, CEO Citrine DMA та засновницею Instaschool Ukraine, Оленою Ткачук. У програмі заходу: 09:30 – Реєстрація учасників 10:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка Аваль 10:15 – Лекція «Сучасний digital маркетинг у системі продажів» 12:00-12:15 – перерва на каву 14:15 – Завершення події Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Оскільки під час зустрічі ви будете знайомитись з великою кількістю людей, при собі бажано буде мати близько 100 візитних карток. Поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається не банківським установам. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  Чекаємо Вас на SME Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу. Головний партнер Спікери. Олена Ткачук. Провідний бізнес тренер, Засновниця Citrine Digital Marketing Agency Instaschool Ukraine. Віталій Шкрібинець. Керівник з питань продажів та підтримки клієнтів сегменту малого та мікробізнесу, Raiffeisen Bank Aval. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Проект Unlimit Ukraine від EBA та Райффайзен Банк Аваль запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME Hub.

SME Hub — інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти для представників малого бізнесу України.

Ми пропонуємо обговорити тему «Сучасний digital маркетинг у системі продажів» разом з провідним бізнес тренером, CEO Citrine DMA та засновницею Instaschool Ukraine, Оленою Ткачук.

У програмі заходу:

  • 09:30 – Реєстрація учасників
  • 10:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка Аваль
  • 10:15 – Лекція «Сучасний digital маркетинг у системі продажів»
  • 12:00-12:15 – перерва на каву
  • 14:15 – Завершення події

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Оскільки під час зустрічі ви будете знайомитись з великою кількістю людей, при собі бажано буде мати близько 100 візитних карток.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні, адже кількість місць обмежена. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається не банківським установам. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головний партнер

Спікери

1 / 2
Олена Ткачук
Провідний бізнес тренер, Засновниця Citrine Digital Marketing Agency Instaschool Ukraine
Віталій Шкрібинець
Керівник з питань продажів та підтримки клієнтів сегменту малого та мікробізнесу, Raiffeisen Bank Aval
Олена Ткачук
Віталій Шкрібинець

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Форма реєстрації (ФОП або ТОВ)
Звідки Ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: