fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Український бізнес-клімат: реалії, можливості та ризики

  • Дата: 25/10/2023 (СР)
  • Мова: Англійська (без перекладу)
  • Час: 13:00 - 15:00
Місце проведення:

Breite Str. 29, Berlin, Haus der Deutschen Wirtschaft

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Український бізнес-клімат: реалії, можливості та ризики. Дата: 25 жовтня2023. Час: 13:00 15:00. Мова: Англійська (без перекладу). Місце проведення: Breite Str. 29, Berlin, Haus der Deutschen Wirtschaft. Реєстрація закрита! Український бізнес-клімат - це середовище, що постійно змінюється під впливом безлічі факторів, включаючи економічні умови, геополітичну динаміку, міжнародну підтримку та співпрацю, підприємницький дух населення, тощо.  Щоб допомогти зорієнтуватися в тонкощах українського бізнес-клімату, Європейська Бізнес Асоціація спільно з Global Business for Ukraine, German Eastern Business Association та UkraineInvest за підтримки BASF проведуть спеціальний захід у Берліні Український бізнес-клімат: реалії, можливості та ризики. Завдяки змістовним дискусіям і обміну досвідом захід має на меті надати учасникам всебічне розуміння поточних економічних та бізнес реалій. Крім того, ми обговоримо можливості, а також виклики ведення бізнесу в країні та які інструменти (зокрема, фінансові) доступні для розвитку/старту бізнесу. Розклад події: 12.30 – Реєстрація 13.00 – Вступні промови 13.15 – Діалог: Ukrainian Business Landscape 14.00 – B2B зустрічі та нетворкінг Зустріч відбудеться 25 жовтня о 13:00 за центральноєвропейським часом у  форматі - офлайн, за адресою: Breite Str. 29, Berlin, Haus der Deutschen Wirtschaft. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо на вас! Організовано                  За підтримки                  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 (097) 979 22 89.

Реєстрація закрита!

Український бізнес-клімат – це середовище, що постійно змінюється під впливом безлічі факторів, включаючи економічні умови, геополітичну динаміку, міжнародну підтримку та співпрацю, підприємницький дух населення, тощо. 

Щоб допомогти зорієнтуватися в тонкощах українського бізнес-клімату, Європейська Бізнес Асоціація спільно з Global Business for Ukraine, German Eastern Business Association та UkraineInvest за підтримки BASF проведуть спеціальний захід у Берліні “Український бізнес-клімат: реалії, можливості та ризики”.

Завдяки змістовним дискусіям і обміну досвідом захід має на меті надати учасникам всебічне розуміння поточних економічних та бізнес реалій. Крім того, ми обговоримо можливості, а також виклики ведення бізнесу в країні та які інструменти (зокрема, фінансові) доступні для розвитку/старту бізнесу.

Розклад події:

  • 12.30 – Реєстрація
  • 13.00 – Вступні промови
  • 13.15 – Діалог: Ukrainian Business Landscape
  • 14.00 – B2B зустрічі та нетворкінг

Зустріч відбудеться 25 жовтня о 13:00 за центральноєвропейським часом у  форматі – офлайн, за адресою: Breite Str. 29, Berlin, Haus der Deutschen Wirtschaft.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на вас!

Організовано

                

За підтримки

                 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+38 (097) 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: