fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Україна в контексті глобальних геополітичних змін

  • Дата: 16/07/2024 (ВТ)
  • Мова: Англійська без перекладу
  • Час: 18:00 - 19:00 Kyiv time
Місце проведення:

Онлайн через Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Україна в контексті глобальних геополітичних змін. Дата: 16 липня2024. Час: 18:00 19:00. Мова: Англійська без перекладу. Місце проведення: Онлайн через Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на онлайн-зустріч, присвячену обговоренню ключових геополітичних змін, результатів виборів у впливових країнах та їх безпосередній вплив на Україну, яка відбудеться 16 липня о 18:00 за київським часом. Під час зустрічі ми плануємо обговорити: Геополітичні тренди: Як змінюється світова політична арена та які нові виклики й можливості це створює для України? Вибори та їх наслідки: Які політичні рішення ключових країн можуть вплинути на підтримку України та її відновлення? Україна на світовій арені: Які стратегії та ініціативи необхідні для зміцнення позиції України у глобальному контексті?   Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380979792289.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас на онлайн-зустріч, присвячену обговоренню ключових геополітичних змін, результатів виборів у впливових країнах та їх безпосередній вплив на Україну, яка відбудеться 16 липня о 18:00 за київським часом.

Під час зустрічі ми плануємо обговорити:

  • Геополітичні тренди: Як змінюється світова політична арена та які нові виклики й можливості це створює для України?
  • Вибори та їх наслідки: Які політичні рішення ключових країн можуть вплинути на підтримку України та її відновлення?
  • Україна на світовій арені: Які стратегії та ініціативи необхідні для зміцнення позиції України у глобальному контексті?

 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: