fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тиждень Хмарних Рішень: кращі кейси та практики

  • Дата: 20/10/2023 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

через Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тиждень Хмарних Рішень: кращі кейси та практики. Дата: 20 жовтня2023. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська. Місце проведення: через Zoom. Автоматизація та оптимізація на базі хмарних технологій - це потужні інструменти для бізнесу, який прагне підвищити власну ефективність, гнучкість та рентабельність. Особливо актуальними та важливими такі рішення можуть бути, зокрема, і для бізнесу, що працюють в Україні – в непростий період нестабільності, змін, воєнних ризиків, тощо. Адже вони можуть допомогти не просто масштабуватись та оптимізувати витрати, але і забезпечити безпеку та альтернативні рішення на випадок ризиків, тощо. Тому, в рамках Тижня Хмарних Рішень, Європейська Бізнес Асоціація та Global Business for Ukraine спільно з Amazon Web Services та N-iX вирішили провести окремий практикум спрямований  на автоматизацію та оптимізацію бізнесу в хмарі, який відбудеться 20 жовтня. Про те, як та чому бізнесу варто зважитись йти у хмару, скільки це коштує та як «хмара» допомагає бізнесу вирішувати безпекові питання поговоримо з представниками TemaBit Fozzy Group, Concert.ua, Raiffeisen Bank, та Vea. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обовязковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Автоматизація та оптимізація на базі хмарних технологій – це потужні інструменти для бізнесу, який прагне підвищити власну ефективність, гнучкість та рентабельність. Особливо актуальними та важливими такі рішення можуть бути, зокрема, і для бізнесу, що працюють в Україні – в непростий період нестабільності, змін, воєнних ризиків, тощо. Адже вони можуть допомогти не просто масштабуватись та оптимізувати витрати, але і забезпечити безпеку та альтернативні рішення на випадок ризиків, тощо.

Тому, в рамках Тижня Хмарних Рішень, Європейська Бізнес Асоціація та Global Business for Ukraine спільно з Amazon Web Services та N-iX вирішили провести окремий практикум спрямований  на автоматизацію та оптимізацію бізнесу в хмарі, який відбудеться 20 жовтня. Про те, як та чому бізнесу варто зважитись йти у хмару, скільки це коштує та як «хмара» допомагає бізнесу вирішувати безпекові питання поговоримо з представниками TemaBit Fozzy Group, Concert.ua, Raiffeisen Bank, та Vea.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: