fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тиждень Хмарних Рішень: кращі кейси та практики

  • Дата: 18/10/2023 (СР)
  • Мова: Ukrainian
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

через Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тиждень Хмарних Рішень: кращі кейси та практики. Дата: 18 жовтня2023. Час: 10:00 12:00. Мова: Ukrainian. Місце проведення: через Zoom. Автоматизація є важливою частиною управління бізнес процесами. Власне, вона допомагає бізнесу розумно розподіляти ресурси для розвитку, якісно координувати та розподіляти роботу, тощо. Тому наступною подією в рамках Тижня Хмарних Рішень стане Практикум з цифрової трансформації, який відбудеться 18 жовтня. Практикум покликаний розширити навички впровадження цифрових безпекових рішень та стабілізації бізнесу в невизначений час за допомогою технологій. Про свій успішний досвід Disaster Recovery для захисту бізнесу, а також побудови діджитальної інфраструктури, розкажуть Amazon Web Services, MODUS X (DTEK Group) та Wine Bureau.  Приєднуйтеся, аби дізнатися більше про переваги цифровізації й автоматизації бізнес-процесів. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обовязковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Автоматизація є важливою частиною управління бізнес процесами. Власне, вона допомагає бізнесу розумно розподіляти ресурси для розвитку, якісно координувати та розподіляти роботу, тощо.

Тому наступною подією в рамках Тижня Хмарних Рішень стане Практикум з цифрової трансформації, який відбудеться 18 жовтня. Практикум покликаний розширити навички впровадження цифрових безпекових рішень та стабілізації бізнесу в невизначений час за допомогою технологій. Про свій успішний досвід Disaster Recovery для захисту бізнесу, а також побудови діджитальної інфраструктури, розкажуть Amazon Web Services, MODUS X (DTEK Group) та Wine Bureau

Приєднуйтеся, аби дізнатися більше про переваги цифровізації й автоматизації бізнес-процесів.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: