fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Життєстійкість лідера та команди

Лідерство Особистісний розвиток Управління людьми CEO, TOП менеджмент HR, CSR, Внутрішні комунікації
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Життєстійкість лідера та команди. Дата: 25 липня2022. Час: 10:00 12:00. Мова: українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Лідер у новій нормальності має забезпечити життєстійкість та життєздатність своєї команди та себе як особистості. Команда EBA Management Development Centre спільно з Kebas Training Studio запрошують Вас взяти участь у тренінгу: Життєстійкість лідера та команди, під час якого ви отримаєте практичні інструменти, як оволодіти фундаментальними навичками життєстійкості. Цільова аудиторія: власники, топ-менеджери, керівники середньої ланки, директори з розвитку, комерційні директори, керівники з управління талантами, спеціалісти з маркетингу та комунікацій. Тренінг відбудеться у форматі: 25, 27, 29 липня з 10:00 - 12:00 Партнер: Kebas Training Studio  Тренер: Діана Кебас, Бізнес-тренерка міжнародного рівня, має 19 років досвіду роботи у якості бізнес-тренера, проводила навчання більше, ніж для 17 800 учасників в Україні, Росії, Казахстані, Литві, Азербайджані, Туреччини. Керуюча партнерка Kebas Training Studio, входить у топ-20 тренерів України, лауреатка Всеукраїнського рейтингу Woman500 за внесок у розвиток Business Services України. Життєстійкість команди: Що робить систему живою. Чому тактичної ефективності недостатньо. Що таке життєстійкість сьогодні та завтра для команди, особистості, компанії. Модель життєстійкої команди: на що впливає лідер. Управління мотивацією та залученістю: дві практичні моделі. Пять дисфункцій команди: як підвищити результативність. Вісім емоційних станів команди та що може зробити лідер. Побудова культури зворотного зв’язку в команді.  Життєстійкість лідера: Що допомагає людині протистояти важким життєвим умовам. Модель життєстійкості особистості: чим ми можемо керувати. Стратегії подолання викликів. Які керівники мають найбільш високі показники життєстійкості. Практики розвитку стійкості та профілактика вигорання. Wellbeing та energymanagement: ключові принципи.  В результаті проходження тренінгу Ви отримаєте: Інструменти підвищення життєстійкості та ефективності команди Принципи та практики розвитку стійкості для себе Натхнення та сертифікат J + Бонус після тренінгу від Kebas Training Studio: можливість зробити діагностику вашої команди безкоштовно!  Тренери. Діана Кебас. Бізнес-тренерка міжнародного рівня, має 19 років досвіду роботи у якості бізнес-тренера, проводила навчання більше, ніж для 17 800 учасників в Україні, Росії, Казахстані, Литві, Азербайджані, Туреччини. Керуюча партнерка Kebas Training Studio, входить у топ-20 тренерів України, лауреатка Всеукраїнського рейтингу Woman500 за внесок у розвиток Business Services України.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Лілія Ямборак. E-mail liliya.yamborak@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 218 27 41.

Лідер у новій нормальності має забезпечити життєстійкість та життєздатність своєї команди та себе як особистості.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Kebas Training Studio запрошують Вас взяти участь у тренінгу: Життєстійкість лідера та команди, під час якого ви отримаєте практичні інструменти, як оволодіти фундаментальними навичками життєстійкості.

Цільова аудиторія: власники, топ-менеджери, керівники середньої ланки, директори з розвитку, комерційні директори, керівники з управління талантами, спеціалісти з маркетингу та комунікацій.

Тренінг відбудеться у форматі: 25, 27, 29 липня з 10:00 – 12:00

Партнер: Kebas Training Studio 

Тренер: Діана Кебас, Бізнес-тренерка міжнародного рівня, має 19 років досвіду роботи у якості бізнес-тренера, проводила навчання більше, ніж для 17 800 учасників в Україні, Росії, Казахстані, Литві, Азербайджані, Туреччини. Керуюча партнерка Kebas Training Studio, входить у топ-20 тренерів України, лауреатка Всеукраїнського рейтингу Woman500 за внесок у розвиток Business Services України.

 1. Життєстійкість команди:
 • Що робить систему живою.
 • Чому тактичної ефективності недостатньо.
 • Що таке життєстійкість сьогодні та завтра для команди, особистості, компанії.
 • Модель життєстійкої команди: на що впливає лідер.
 • Управління мотивацією та залученістю: дві практичні моделі.
 • Пять дисфункцій команди: як підвищити результативність.
 • Вісім емоційних станів команди та що може зробити лідер.
 • Побудова культури зворотного зв’язку в команді. 
 1. Життєстійкість лідера:
 • Що допомагає людині протистояти важким життєвим умовам.
 • Модель життєстійкості особистості: чим ми можемо керувати.
 • Стратегії подолання викликів.
 • Які керівники мають найбільш високі показники життєстійкості.
 • Практики розвитку стійкості та профілактика вигорання.
 • Wellbeing та energymanagement: ключові принципи. 

В результаті проходження тренінгу Ви отримаєте:

 • Інструменти підвищення життєстійкості та ефективності команди
 • Принципи та практики розвитку стійкості для себе
 • Натхнення та сертифікат J

+ Бонус після тренінгу від Kebas Training Studio: можливість зробити діагностику вашої команди безкоштовно!

 

Тренери

1 / 1
Діана Кебас
Бізнес-тренерка міжнародного рівня, має 19 років досвіду роботи у якості бізнес-тренера, проводила навчання більше, ніж для 17 800 учасників в Україні, Росії, Казахстані, Литві, Азербайджані, Туреччини. Керуюча партнерка Kebas Training Studio, входить у топ-20 тренерів України, лауреатка Всеукраїнського рейтингу Woman500 за внесок у розвиток Business Services України.
Діана Кебас

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+380 (67) 218 27 41

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваші очікування від тренінгу?
Тренінг буде оплачений:
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Тренінг буде оплачений:
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: