fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: MS Excel – все, що Вам потрібно знати для успішної роботи з даними (просунутий рівень)

 • Дата: 20/02/2019 (СР)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 17:00
 • Квиток:2500 грн для членів Асоціації (2125 грн. до 20 січня)
Місце проведення:

Офіс Асоціації в м. Київ, Андріївський узвіз, 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: MS Excel – все, що Вам потрібно знати для успішної роботи з даними (просунутий рівень). Дата: 20 лютого2019. Час: 10:00 17:00. Мова: російська. Квиток: 2500 грн для членів Асоціації (2125 грн. до 20 січня). Місце проведення: Офіс Асоціації в м. Київ, Андріївський узвіз, 1А. Реєстрацію закрито. Важлива проблема сучасного бізнес-світу – це необхідність роботи з величезними масивами інформації. Команда EBA Management Development Centre спільно з EY Academy of Business Ukraine запрошує Вас взяти участь у Тренінгу: MS Excel – все, що Вам потрібно знати для успішної роботи з даними (просунутий рівень).  Під час тренінгу експерт EY Academy of Business Ukraine поділиться з вами багаторічним досвідом успішної роботи з програмою MS Excel.  Тренер: В’ячеслав Сироткін, EY Academy of Business Ukraine, тренер-консультант. Партнер: EY Academy of Business Ukraine Цільова аудиторія: - спеціалісти та менеджери компаній; - спеціалісти, які мають досвід роботи з великими обсягами даних Програма тренінгу: Зведені таблиці (Pivot Table) Створення та оновлення зведених таблиць Відображення і фільтрація даних Прикладні аспекти в роботі зі зведеними таблицями Робота з макросами поняття макросу; алгоритм написання макросу; внесення правок і видалення макросу; призначення файлу «Personal.xlsb»; написання макросів для форматування / відображення даних Робота з великими масивами даних автозбереження - плюси і мінуси; автоматичний перерахунок формул - плюси і мінуси; способи зменшення розміру файлу; побудова зведених таблиць з MS Access Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. В’ячеслав Сироткін. Академія Бізнесу EY, Україна, тренер-консультант. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Лілія Ямборак. E-mail [email protected] Контактний телефон. +38 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито.

Важлива проблема сучасного бізнес-світу – це необхідність роботи з величезними масивами інформації.

Команда EBA Management Development Centre спільно з EY Academy of Business Ukraine запрошує Вас взяти участь у Тренінгу: MS Excel – все, що Вам потрібно знати для успішної роботи з даними (просунутий рівень).  Під час тренінгу експерт EY Academy of Business Ukraine поділиться з вами багаторічним досвідом успішної роботи з програмою MS Excel. 

Тренер: В’ячеслав Сироткін, EY Academy of Business Ukraine, тренер-консультант.

Партнер: EY Academy of Business Ukraine

Цільова аудиторія:

– спеціалісти та менеджери компаній;

– спеціалісти, які мають досвід роботи з великими обсягами даних

Програма тренінгу:

Зведені таблиці (Pivot Table)

 • Створення та оновлення зведених таблиць
 • Відображення і фільтрація даних
 • Прикладні аспекти в роботі зі зведеними таблицями

Робота з макросами

 • поняття макросу;
 • алгоритм написання макросу;
 • внесення правок і видалення макросу;
 • призначення файлу «Personal.xlsb»;
 • написання макросів для форматування / відображення даних

Робота з великими масивами даних

 • автозбереження – плюси і мінуси;
 • автоматичний перерахунок формул – плюси і мінуси;
 • способи зменшення розміру файлу;
 • побудова зведених таблиць з MS Access

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
В’ячеслав Сироткін
Академія Бізнесу EY, Україна, тренер-консультант
В’ячеслав Сироткін

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+38 044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваші очікування від тренінгу
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: