fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Маніпуляція та протистояння. Психологічний вплив у комунікації

 • Дата: 17/04/2019 (СР)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 18:00
 • Внесок:2000 грн для членів Асоціації (1700 грн до 19 березня)
Місце проведення:

Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, зал F

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Маніпуляція та протистояння. Психологічний вплив у комунікації. Дата: 17 квітня2019. Час: 10:00 18:00. Мова: російська. Внесок: 2000 грн для членів Асоціації (1700 грн до 19 березня). Місце проведення: Офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а, зал F. Маніпуляція є впливом на адресата з метою домогтися бажаного результату або занурення його в певний стан. Як правило, маніпулятор управляє іншими людьми як обєктами, намагаючись використовувати їх. Основними характеристиками маніпуляції завжди є прихованість цілей і справжніх намірів маніпулятора, перекладання відповідальності за те, що відбувається на адресата. Протистояти маніпулятивним діям різного роду допомагає така якість як ассертивність, що припускає деяку зрілість особистості, адекватну самооцінку і наявність власної точки зору. Які є ефективні методи простояння маніпуляції та як розвивати у собі таку якість, як асертивність, Ви розглянете протягом тренінгу. Команда EBA Management Development Centre спільно з Володимиром Поддубним  запрошує Вас взяти участь у Тренінгу: Маніпуляція та протистояння. Психологічний вплив у комунікації. Передбачена практика протягом всього тренінгу: робота в парах та трійках зі зворотнім звязком, спаринги, групові кейси.  Мета: навчитись розпізнавати та ефективно реагувати на усвідомлену маніпуляцію у процесі комунікації: переговорів, публічних виступів, у різних робочих та побутових ситуаціях. Тренер: Володимир Поддубний, сертифікований бізнес-тренер. Цільова аудиторія: старші та молодші менеджери департаментів, HR менеджери та усі, хто хоче навчитись простояти маніпуляції. Теми для обговорення: 1. Суть питання: Маніпуляція - це невідємний від інших вид комунікації  Визначення та розпізнавання маніпуляції Ознаки маніпулятора та маніпулятивного впливу. 2. Як маніпулюють: Формування маніпулятивних мовних конструкцій        - Типи маніпуляції: Емоційний тиск Маніпуляція довірою Маніпуляція обставинами та часом Маніпулятивна подача інформації Маніпулятивна подача інформації під час оперування цифрами. 3. Як протистояти маніпуляції: Базовий алгоритм протистояння Фокуси мови у приміненні до протистояння маніпуляції Техніки простояння різним типам маніпуляції. Реєстрація обовязкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку Реєстрація, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. Володимир Поддубний. Сертифікований Agile Coach та Agile в HR, організаційний коуч, модератор і бізнес-тренер, сертифікований менеджер з управління процесами та проектами (СРО за стандартами ISO 9001:2015). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Маніпуляція є впливом на адресата з метою домогтися бажаного результату або занурення його в певний стан. Як правило, маніпулятор управляє іншими людьми як об’єктами, намагаючись використовувати їх. Основними характеристиками маніпуляції завжди є прихованість цілей і справжніх намірів маніпулятора, перекладання відповідальності за те, що відбувається на адресата. Протистояти маніпулятивним діям різного роду допомагає така якість як ассертивність, що припускає деяку зрілість особистості, адекватну самооцінку і наявність власної точки зору. Які є ефективні методи простояння маніпуляції та як розвивати у собі таку якість, як асертивність, Ви розглянете протягом тренінгу.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Володимиром Поддубним  запрошує Вас взяти участь у Тренінгу: Маніпуляція та протистояння. Психологічний вплив у комунікації. Передбачена практика протягом всього тренінгу: робота в парах та трійках зі зворотнім зв’язком, “спаринги”, групові кейси. 

Мета: навчитись розпізнавати та ефективно реагувати на усвідомлену маніпуляцію у процесі комунікації: переговорів, публічних виступів, у різних робочих та побутових ситуаціях.

Тренер: Володимир Поддубний, сертифікований бізнес-тренер.

Цільова аудиторія: старші та молодші менеджери департаментів, HR менеджери та усі, хто хоче навчитись простояти маніпуляції.

Теми для обговорення:

1. Суть питання:

 • Маніпуляція – це невід’ємний від інших вид комунікації 
 • Визначення та розпізнавання маніпуляції
 • Ознаки маніпулятора та маніпулятивного впливу.

2. Як маніпулюють:

 • Формування маніпулятивних мовних конструкцій

       – Типи маніпуляції:

 • Емоційний тиск
 • Маніпуляція довірою
 • Маніпуляція обставинами та часом
 • Маніпулятивна подача інформації
 • Маніпулятивна подача інформації під час оперування цифрами.

3. Як протистояти маніпуляції:

 • Базовий алгоритм протистояння
 • “Фокуси мови” у приміненні до протистояння маніпуляції
 • Техніки простояння різним типам маніпуляції.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Володимир Поддубний
Сертифікований Agile Coach та Agile в HR, організаційний коуч, модератор і бізнес-тренер, сертифікований менеджер з управління процесами та проектами (СРО за стандартами ISO 9001:2015)
Володимир Поддубний

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Ваш мобільний номер телефону
Ваші очікування від тренінгу
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: