fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Linkedin для бізнесу: все, що вам потрібно знати

 • Дата: 16/11/2018 (ПТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 18:00
 • Квиток:2500 грн для компаній Асоціації (2200 грн до 16 жовтня)
Місце проведення:

офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз 1-А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Linkedin для бізнесу: все, що вам потрібно знати. Дата: 16 листопада2018. Час: 10:00 18:00. Мова: російська. Квиток: 2500 грн для компаній Асоціації (2200 грн до 16 жовтня). Місце проведення: офіс Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз 1-А). LinkedIn називають «Сплячим гігантом соціальних мереж», він налічує понад 562 мільйонів користувачів у більш ніж 200 країн, що робить його однією з найуспішніших платформ сьогодні. Проте він, як і раніше блідне у порівнянні з Facebook та Twitter, в крайньому випадку, в очах власників бізнесу та маркетологів у всьому світі. Частково проблема полягає в тому, що LinkedIn розглядається тільки як платформа для пошуку роботи, а не як інструмент для залучення клієнтів і розвитку бізнесу. Команда EBA Management Development Centre спільно з Ольгою Юрченко запрошує Вас взяти участь у тренінгу: Linkedin для бізнесу: все, що вам потрібно знати, де ми розглянемо, як зробити LinkedIn безцінним доповненням до вашої маркетингової стратегії. Результат: поставити цілі для дій в LinkedIn і знайти способи їх досягнення; дізнатися покрокову стратегію просування свого бізнесу; навчитися шукати клієнтів, партнерів, співробітників в LinkedIn; відкрити для себе нові можливості для просування. Тренер: Ольга Юрченко, LinkedIn-стратег, карєрний коуч, консультант по карєрним переходам, має 5 років роботи в HR-сфері, 3 роки карєрного консультування, має 2 міжнародні освіти в коучингу, живе в Данії, працює з усім світом: проводить індивідуальні консультації, семінари, вебінари, групові програми.  Цільова аудиторія: власники малого та середнього бізнесу; керівники HR, PR / sales / маркетинг відділів; консультанти, фрілансери, індивідуальні підприємці; експерти, які просувають особистий бренд  Теми для обговорення: Як компанія може отримати максимальну віддачу від LinkedIn? Як використовувати LinkedIn для залучення потенційних співробітників? Які успішні стратегії призведуть до того, що у вас захочуть купити продукт або послугу? Як взаємодіяти з цільовою аудиторією, щоб продавати? Хто вам потрібен буде для просування в LinkedIn? LinkedIn: бренд CEO і бренд компанії Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. Ольга Юрченко. Карєрний коуч, консультант по карєрним переходах і LinkedIn-стратег, має 5 років роботи в HR-сфері, 3 роки карєрного консультування. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Лілія Ямборак. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (44) 496 0601.

LinkedIn називають «Сплячим гігантом соціальних мереж», він налічує понад 562 мільйонів користувачів у більш ніж 200 країн, що робить його однією з найуспішніших платформ сьогодні. Проте він, як і раніше блідне у порівнянні з Facebook та Twitter, в крайньому випадку, в очах власників бізнесу та маркетологів у всьому світі. Частково проблема полягає в тому, що LinkedIn розглядається тільки як платформа для пошуку роботи, а не як інструмент для залучення клієнтів і розвитку бізнесу.

Команда EBA Management Development Centre спільно з Ольгою Юрченко запрошує Вас взяти участь у тренінгу: Linkedin для бізнесу: все, що вам потрібно знати, де ми розглянемо, як зробити LinkedIn безцінним доповненням до вашої маркетингової стратегії.

Результат:

 • поставити цілі для дій в LinkedIn і знайти способи їх досягнення;
 • дізнатися покрокову стратегію просування свого бізнесу;
 • навчитися шукати клієнтів, партнерів, співробітників в LinkedIn;
 • відкрити для себе нові можливості для просування.

Тренер: Ольга Юрченко, LinkedIn-стратег, кар’єрний коуч, консультант по кар’єрним переходам, має 5 років роботи в HR-сфері, 3 роки кар’єрного консультування, має 2 міжнародні освіти в коучингу, живе в Данії, працює з усім світом: проводить індивідуальні консультації, семінари, вебінари, групові програми. 

Цільова аудиторія:

 • власники малого та середнього бізнесу;
 • керівники HR, PR / sales / маркетинг відділів;
 • консультанти, фрілансери, індивідуальні підприємці;
 • експерти, які просувають особистий бренд

 Теми для обговорення:

 • Як компанія може отримати максимальну віддачу від LinkedIn?
 • Як використовувати LinkedIn для залучення потенційних співробітників?
 • Які успішні стратегії призведуть до того, що у вас захочуть купити продукт або послугу?
 • Як взаємодіяти з цільовою аудиторією, щоб продавати?
 • Хто вам потрібен буде для просування в LinkedIn?
 • LinkedIn: бренд CEO і бренд компанії

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Ольга Юрченко
Кар'єрний коуч, консультант по кар'єрним переходах і LinkedIn-стратег, має 5 років роботи в HR-сфері, 3 роки кар'єрного консультування
Ольга Юрченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+380 (44) 496 0601
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваші очікування від тренінгу
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: