fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг Комітету Асоціації з Корпоративної Соціальної Відповідальності

  • Дата: 16/02/2018 (ПТ)
  • Час: 10:00 - 13:00
Місце проведення:

Головний офіс Асоціації в Києві

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг Комітету Асоціації з Корпоративної Соціальної Відповідальності. Дата: 16 лютого2018. Час: 10:00 13:00. Місце проведення: Головний офіс Асоціації в Києві. Комітет Асоціації з Корпоративної Соціальної Відповідальності в партнерстві з «Traffic Challenge» запрошують взяти участь у безкоштовному тренінгу «Відповідальні Батьки. Безпека на дорозі: унікальний курс з безпеки дорожнього руху». Зміст тренінгу: Частина 1. Дитина-пасажир: головні складові безпеки. Особливості дитячої фізіології та навантажень на дитячий організм при ДТП. Надання невідкладної допомоги при ДТП дітям різного віку. 1.1. Автокрісла, паски безпеки та подушка безпеки 1.2. Невелика швидкість 1.3. Порівняння, які травми отримує непристебнута дитина-пасажир та дорослий-пасажир за різної швидкості, якщо сидить 1) спереду, 2) ззаду справа, 3)ззаду зліва, 4) ззаду посередині? Яке місце для пасажира в машині найнебезпечніше і яке найбезпечніше? 1.4. Чому не можна тримати дитину на руках? 1.5. Навантаження на дитину, що знаходиться в животі матері при ДТП. Спеціальні інструменти захисту для вагітних. Вагітні за кермом. Головні правила безпеки для вагітних у автомобілі. 1.6. Дитячі автокрісла. Вибір, встановлення та популярні міфи. 1.7. Як діяти при ДТП, якщо в машині є дитина? Перша невідкладна допомога дитині-пасажиру. Частина 2. Дитина-пішохід. 2.1. Світловідбиваючі елементи. Де вони мають бути? 2.2. Чому варто одягати дітей у яскравий одяг? 2.3. Об’єкти на дорозі, що заважають водію вчасно побачити дитину. 2.4. Які травми найчастіше отримує дитина-пішохід? Скільки може тривати реабілітація? 2.5. Надання невідкладної допомоги дитині-пішоходу. Що робити, якщо ви стали свідками ДТП за участі дитини-пішохода? Частина 3. Особливості психології дітей у контексті БДР. Чому, як і коли навчати дитину? 3.1. Чому знання часто не рятують наймолодших дітей? Чому необхідно сформувати рефлекси? Схильність до відволікання та імпульсивної поведінки. 3.2. Формування умовних рефлексів 3.3. Чому «страшилки» не діють або чому діти та молодь не бояться смерті? 3.4. Психологічні травми дітей після ДТП. На тренінгу ми розкажемо Вам, чому малі діти, що знають правила - порушують їх, які місця в транспорті - найбезпечніші, як захистити себе та свою дитину від «слонів» в авто та «оленів» на дорозі, де приховані небезпеки для «недовчених українців», про які знають у Європі навіть діти, навіщо насправді вам математика та фізика в реальному дорожньому трафіку, що робити та чого не робити на місці ДТП, про що не знають вагітні, які корисні навички врятують життя вам та діткам. Тренери: Ольга Дробишева – співавтор програми тренінгу, один з найкращих експертів з безпеки дорожнього руху (БДР) в Україні. Ольга працювала з експертами з Великобританії, Франції, Польщі, Америки. Олег Картавий – один з найкращих тренерів з безпеки дорожнього руху. Має європейську сертифікацію.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Гелена Блоцька.

Комітет Асоціації з Корпоративної Соціальної Відповідальності в партнерстві з «Traffic Challenge» запрошують взяти участь у безкоштовному тренінгу «Відповідальні Батьки. Безпека на дорозі: унікальний курс з безпеки дорожнього руху».

Зміст тренінгу:

Частина 1. Дитина-пасажир: головні складові безпеки. Особливості дитячої фізіології та навантажень на дитячий організм при ДТП. Надання невідкладної допомоги при ДТП дітям різного віку.

1.1. Автокрісла, паски безпеки та подушка безпеки

1.2. Невелика швидкість

1.3. Порівняння, які травми отримує непристебнута дитина-пасажир та дорослий-пасажир за різної швидкості, якщо сидить 1) спереду, 2) ззаду справа, 3)ззаду зліва, 4) ззаду посередині? Яке місце для пасажира в машині найнебезпечніше і яке найбезпечніше?

1.4. Чому не можна тримати дитину на руках?

1.5. Навантаження на дитину, що знаходиться в животі матері при ДТП. Спеціальні інструменти захисту для вагітних. Вагітні за кермом. Головні правила безпеки для вагітних у автомобілі.

1.6. Дитячі автокрісла. Вибір, встановлення та популярні міфи.

1.7. Як діяти при ДТП, якщо в машині є дитина? Перша невідкладна допомога дитині-пасажиру.

Частина 2. Дитина-пішохід.

2.1. Світловідбиваючі елементи. Де вони мають бути?

2.2. Чому варто одягати дітей у яскравий одяг?

2.3. Об’єкти на дорозі, що заважають водію вчасно побачити дитину.

2.4. Які травми найчастіше отримує дитина-пішохід? Скільки може тривати реабілітація?

2.5. Надання невідкладної допомоги дитині-пішоходу. Що робити, якщо ви стали свідками ДТП за участі дитини-пішохода?

Частина 3. Особливості психології дітей у контексті БДР. Чому, як і коли навчати дитину?

3.1. Чому знання часто не рятують наймолодших дітей? Чому необхідно сформувати рефлекси? Схильність до відволікання та імпульсивної поведінки.

3.2. Формування умовних рефлексів

3.3. Чому «страшилки» не діють або чому діти та молодь не бояться смерті?

3.4. Психологічні травми дітей після ДТП.

На тренінгу ми розкажемо Вам, чому малі діти, що знають правила – порушують їх, які місця в транспорті – найбезпечніші, як захистити себе та свою дитину від «слонів» в авто та «оленів» на дорозі, де приховані небезпеки для «недовчених українців», про які знають у Європі навіть діти, навіщо насправді вам математика та фізика в реальному дорожньому трафіку, що робити та чого не робити на місці ДТП, про що не знають вагітні, які корисні навички врятують життя вам та діткам.

Тренери:

Ольга Дробишева – співавтор програми тренінгу, один з найкращих експертів з безпеки дорожнього руху (БДР) в Україні. Ольга працювала з експертами з Великобританії, Франції, Польщі, Америки.

Олег Картавий – один з найкращих тренерів з безпеки дорожнього руху. Має європейську сертифікацію.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Гелена Блоцька

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: