fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Етикет у неформальних ділових заходах: фуршети на відкриттях, презентації з корпоративних нагод

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Етикет у неформальних ділових заходах: фуршети на відкриттях, презентації з корпоративних нагод. Дата: 17 квітня2024. Час: 11:00 14:00. Мова: українська. Місце проведення: Освіторія Хаб, Київ, вул. Князів Острозьких, 2. Роки пандемії та повномасштабної війни не могли не вплинути на наші соціальні навички комунікувати. Багато хто відзначає у себе ознаки асоціальної поведінки — розгубленість або скутість при живому спілкуванні з великою кількістю людей. І хоча головна мета неформальних зустрічей у бізнесі — створити комфортну атмосферу для встановлення більш тісних контактів, на практиці виникає більше питань. Під час тренінгу ми покроково розберемо та потренуємо: Час прибуття на захід — бути хвилина в хвилину чи спізнитися на півгодини. Зовнішній вигляд — розбираємо деталі коктейльних та неформальних ділових дрес-кодів. Як представлятися та представляти інших при знайомстві з новими людьми. Навички і теми для Small Talk. Технологія дієвого компліменту, що спонукає до продовження розмови і обміну контактами. Скільки часу приділяти людям, щоб не набриднути. Їжа та напої під час заходів без розсадки (коктейль, фуршет, буфет): як тримати в одній руці серветку, тарілку, келих; скільки і яку їжу обирати; як тримати келихи, чашки, як з них пити; куди подіти брудний посуд та інші практичні нюанси. Хто і коли залишає захід. Усі деталі, які за відповідної підготовки, допоможуть вам не згаяти свій час, а презентувати себе найкращим чином, отримати ковток свіжого повітря та розвинути мережу контактів. Усе те, що сьогодні особливо необхідно при контактах на міжнародній арені. Під час заходу заплановано кейтерингове обслуговування для відпрацювання на практиці усіх навичок, що стосуються їжі та напоїв.Тренери. Анна Чаплигіна. Фахівець з етикету та моделювання поведінки. Працює з компаніями UFuture, Visa, Mastercard, EBRD, МХП, GlobalLogic, Forpost. Автор публікацій та експертних коментарів у ЗМІ: «Українська правда», Liga.net, «Освіторія», «Новий час», «1+1». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Роки пандемії та повномасштабної війни не могли не вплинути на наші соціальні навички комунікувати. Багато хто відзначає у себе ознаки асоціальної поведінки — розгубленість або скутість при живому спілкуванні з великою кількістю людей. І хоча головна мета неформальних зустрічей у бізнесі — створити комфортну атмосферу для встановлення більш тісних контактів, на практиці виникає більше питань.

Під час тренінгу ми покроково розберемо та потренуємо:

  • Час прибуття на захід — бути хвилина в хвилину чи спізнитися на півгодини.
  • Зовнішній вигляд — розбираємо деталі коктейльних та неформальних ділових дрес-кодів.
  • Як представлятися та представляти інших при знайомстві з новими людьми.
  • Навички і теми для Small Talk.
  • Технологія дієвого компліменту, що спонукає до продовження розмови і обміну контактами.
  • Скільки часу приділяти людям, щоб не набриднути.
  • Їжа та напої під час заходів без розсадки (коктейль, фуршет, буфет): як тримати в одній руці серветку, тарілку, келих; скільки і яку їжу обирати; як тримати келихи, чашки, як з них пити; куди подіти брудний посуд та інші практичні нюанси.
  • Хто і коли залишає захід.

Усі деталі, які за відповідної підготовки, допоможуть вам не згаяти свій час, а презентувати себе найкращим чином, отримати ковток свіжого повітря та розвинути мережу контактів. Усе те, що сьогодні особливо необхідно при контактах на міжнародній арені.

Під час заходу заплановано кейтерингове обслуговування для відпрацювання на практиці усіх навичок, що стосуються їжі та напоїв.

Тренери

1 / 1
Анна Чаплигіна
Фахівець з етикету та моделювання поведінки. Працює з компаніями UFuture, Visa, Mastercard, EBRD, МХП, GlobalLogic, Forpost. Автор публікацій та експертних коментарів у ЗМІ: «Українська правда», Liga.net, «Освіторія», «Новий час», «1+1»
Анна Чаплигіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: