fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Делегування як інструмент для мотивації та розвитку персоналу

 • Дата: 12/04/2019 (ПТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 18:00
 • Квиток:2500 грн. для членів Асоціації (2000 грн. до 12 березня)
Місце проведення:

офіс Асоціації (Андріівський узвіз 1-А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Делегування як інструмент для мотивації та розвитку персоналу. Дата: 12 квітня2019. Час: 10:00 18:00. Мова: російська. Квиток: 2500 грн. для членів Асоціації (2000 грн. до 12 березня). Місце проведення: офіс Асоціації (Андріівський узвіз 1-А). Зазвичай делегування сприймається як можливість для керівника звільнити частину свого часу від поточних завдань на користь стратегічних. Однак, чому ж тоді з цим процесом повязано так багато розчарувань, страхів, недовіри та негативного досвіду? Чому персонал не хоче виконувати додаткові задачі, а керівники не люблять делегувати? І виявляється, відповіді на кшталт сам швидше впораюся, сам краще зроблю, делегувати не маю часу, нікому не довіряю і т.д. - це тільки відмовки. Саме тому команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Bogush Time запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Делегування як інструмент для мотивації та розвитку персоналу. Тренер: Юлія Бойко, старший бізнес-тренер компанії BogushTime, провідний спеціаліст в питаннях досягнення цілей, спеціалізується на проведенні тренінгів з управління часом і делегування, лідерства, ефективній взаємодії і ораторської майстерності. Основний партнер: Bogush Time Цільова аудиторія: керівники різного рівня - від лінійного менеджменту до ТОП керівників. Теми для обговорення: як навчитися делегувати так, щоб отримувати результат необхідної якості та вчасно; які основні помилки допускають керівники під час делегування, та чому воно не працює; які техніки коучінгу використовуються при делегуванні; як мотивувати та розвивати свою команду за допомогою делегування; які дієві технології та алгоритми делегування; як ставити та приймати завдання так, щоб воно було виконане в строк. В результаті навчання кожен учасник: отримає дієву технологію делегування, навчиться застосовувати її, як у роботі, так і в житті в цілому зрозуміє, як мотивувати і розвивати команду за допомогою делегування. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. Юлія Бойко. Старша бізнес-тренерка компанії BogushTime. Має 10-тирічний досвід проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів та індивідуальних консультацій. Проводить тренінги у 7-ми країнах світу офлайн (Україна, Білорусія, Росія, Казахстан, Таджикистан, Грузія, Молдова) і у 18-ти країнах онлайн. Доповідачка на міжнародних конференціях, форумах і фестивалях для керівників і власників бізнесу. Постійна експертка на TV і радіо в галузі управління часом і підвищення особистої ефективності. Авторка статей в журналах, а також на інтернет-порталах.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Лілія Ямборак. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 044 496 06 01.

Зазвичай делегування сприймається як можливість для керівника звільнити частину свого часу від поточних завдань на користь стратегічних.
Однак, чому ж тоді з цим процесом пов’язано так багато розчарувань, страхів, недовіри та негативного досвіду? Чому персонал не хоче виконувати додаткові задачі, а керівники “не люблять” делегувати? І виявляється, відповіді на кшталт “сам швидше впораюся”, “сам краще зроблю”, “делегувати не маю часу”, “нікому не довіряю” і т.д. – це тільки відмовки.

Саме тому команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Bogush Time запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Делегування як інструмент для мотивації та розвитку персоналу.

Тренер: Юлія Бойко, старший бізнес-тренер компанії BogushTime, провідний спеціаліст в питаннях досягнення цілей, спеціалізується на проведенні тренінгів з управління часом і делегування, лідерства, ефективній взаємодії і ораторської майстерності.

Основний партнер: Bogush Time

Цільова аудиторія:

керівники різного рівня – від лінійного менеджменту до ТОП керівників.

Теми для обговорення:

 • як навчитися делегувати так, щоб отримувати результат необхідної якості та вчасно;
 • які основні помилки допускають керівники під час делегування, та чому воно не працює;
 • які техніки коучінгу використовуються при делегуванні;
 • як мотивувати та розвивати свою команду за допомогою делегування;
 • які дієві технології та алгоритми делегування;
 • як ставити та приймати завдання так, щоб воно було виконане в строк.

В результаті навчання кожен учасник:

 • отримає дієву технологію делегування,
 • навчиться застосовувати її, як у роботі, так і в житті в цілому
 • зрозуміє, як мотивувати і розвивати команду за допомогою делегування.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку “Реєстрація”, яку Ви можете знайти нижче. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Юлія Бойко
Старша бізнес-тренерка компанії BogushTime. Має 10-тирічний досвід проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів та індивідуальних консультацій. Проводить тренінги у 7-ми країнах світу офлайн (Україна, Білорусія, Росія, Казахстан, Таджикистан, Грузія, Молдова) і у 18-ти країнах онлайн. Доповідачка на міжнародних конференціях, форумах і фестивалях для керівників і власників бізнесу. Постійна експертка на TV і радіо в галузі управління часом і підвищення особистої ефективності. Авторка статей в журналах, а також на інтернет-порталах.
Юлія Бойко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Лілія Ямборак

Зв'язатись
+38 044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваші очікування від тренінгу
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: