fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Трансформуйте свою компанію за допомогою інноваційних рішень в HR

 • Дата: 25/09/2018 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Трансформуйте свою компанію за допомогою інноваційних рішень в HR. Дата: 25 вересня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Інноваційні рішення стали невідємною частиною сучасного ділового середовища. Якщо компанія не змінить себе, її рішення та бізнес-модель – існує ризик виходу з ринку. Компанія KPMG розпочала цей процес кілька років тому. Компанія почала з трансформації HR, оскільки її представники вважають, що люди є ключовим активом та основним рушієм змін у кожній компанії. Команда EBA Management Development Centre спільно з KPMG Україна запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Трансформуйте свою компанію за допомогою інноваційних рішень в HR. Спікер: Ірина Бегма, менеджер, Центр розробки IT рішень (Product Development Center) KPMG в Україні.  Цільова аудиторія:  HR менеджери HR директори Керівники відділів, які хочуть розвивати корпоративну культуру в своїх компаніях Небайдужі мешканці корпоративного світу, які шукають свій особистий сенс у діяльності Основний партнер: KPMG Україна Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Теми для обговорення: Як зрозуміти, що вашій компанії потрібні інновації? Драйвери змін. Де знайти цих людей? Які перші кроки кожна компанія повинна зробити для початку трансформації? Історія KPMG. Як нам вдалося змінити нашу компанію. Які HR IT рішення можуть бути застосовані для стимулювання інноваційних змін. Після відвідання лекції учасники: Зрозуміють, які саме сфери в їх організації та особистому житті потребують поваги та уваги, і як її втілити на практиці. Зможуть доторкнутися до діагностики своїх глибинних цінностей та отримати індивідуальні розвиваючі питання для пошуку додаткових джерел енергії та саморозвитку. Дізнатися про управлінські та життєві рішення та підготуватися до них. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Ірина Бегма. Менеджер, Центр розробки IT рішень (Product Development Center) KPMG в Україні. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Інноваційні рішення стали невід’ємною частиною сучасного ділового середовища. Якщо компанія не змінить себе, її рішення та бізнес-модель – існує ризик виходу з ринку. Компанія KPMG розпочала цей процес кілька років тому. Компанія почала з трансформації HR, оскільки її представники вважають, що люди є ключовим активом та основним рушієм змін у кожній компанії.

Команда EBA Management Development Centre спільно з KPMG Україна запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Трансформуйте свою компанію за допомогою інноваційних рішень в HR.

СпікерІрина Бегма, менеджер, Центр розробки IT рішень (Product Development Center) KPMG в Україні. 

Цільова аудиторія: 

 • HR менеджери
 • HR директори
 • Керівники відділів, які хочуть розвивати корпоративну культуру в своїх компаніях
 • Небайдужі мешканці корпоративного світу, які шукають свій особистий сенс у діяльності

Основний партнер: KPMG Україна

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Теми для обговорення:

 • Як зрозуміти, що вашій компанії потрібні інновації?
 • Драйвери змін. Де знайти цих людей?
 • Які перші кроки кожна компанія повинна зробити для початку трансформації?
 • Історія KPMG. Як нам вдалося змінити нашу компанію.
 • Які HR IT рішення можуть бути застосовані для стимулювання інноваційних змін.

Після відвідання лекції учасники:

 • Зрозуміють, які саме сфери в їх організації та особистому житті потребують поваги та уваги, і як її втілити на практиці.
 • Зможуть доторкнутися до діагностики своїх глибинних цінностей та отримати індивідуальні розвиваючі питання для пошуку додаткових джерел енергії та саморозвитку.
 • Дізнатися про управлінські та життєві рішення та підготуватися до них.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Ірина Бегма
Менеджер, Центр розробки IT рішень (Product Development Center) KPMG в Україні
Ірина Бегма

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: