fbpx

Онлайн-засідання податкового комітету Асоціації

  • Дата: 04/06/2020
  • Час: 15:00 - 17:00
Місце проведення:

ONLINE через Zoom

Зарошуємо Вас на Онлайн-засідання податкового комітету Асоціації. 

Онлайн-зустріч запланована на 4 червня 2020 року, о 15:00 та буде доступна на ресурсі Zoom.us

Головна тема зустрічі – Презентація Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» №466-IX.

23 травня 2020 року набрав чинності довгоочікуваний Закон №466-IX (раніше Законопроект №1210) «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві». Частина положень Закону №466-IX набере чинності 1 липня 2020 року та 1 січня 2021 року. Важливо підкреслити, що варто очікувати подальшого обговорення окремих норм Закону та їх можливого уточнення, змін або відтермінування (через карантин з COVID-19), – як слідує з коментарів про підписання Закону №466-IX на сайті Президента України.
Ми пропонуємо вам оглянути нові правила (як ті, що вже діють, так і ті, що тільки мають набрати чинності), оцінити їх ефект на ваш бізнес, та взяти участь в обговоренні потрібних змін на платформі Європейської Бізнес Асоціації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Соломатіна

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: