fbpx

Онлайн-засідання податкового комітету Асоціації

  • Дата: 04/06/2020
  • Час: 15:00 - 17:00
Місце проведення:

ONLINE через Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ

Зарошуємо Вас на Онлайн-засідання податкового комітету Асоціації. 

Онлайн-зустріч запланована на 4 червня 2020 року, о 15:00 та буде доступна на ресурсі Zoom.us

Головна тема зустрічі – Презентація Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» №466-IX.

23 травня 2020 року набрав чинності довгоочікуваний Закон №466-IX (раніше Законопроект №1210) «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві». Частина положень Закону №466-IX набере чинності 1 липня 2020 року та 1 січня 2021 року. Важливо підкреслити, що варто очікувати подальшого обговорення окремих норм Закону та їх можливого уточнення, змін або відтермінування (через карантин з COVID-19), – як слідує з коментарів про підписання Закону №466-IX на сайті Президента України.
Ми пропонуємо вам оглянути нові правила (як ті, що вже діють, так і ті, що тільки мають набрати чинності), оцінити їх ефект на ваш бізнес, та взяти участь в обговоренні потрібних змін на платформі Європейської Бізнес Асоціації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Соломатіна

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: