fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Співпраця між Італією та Україною: B2B Networking

  • Дата: 21/11/2023 (ВТ)
  • Мова: англійська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 11:30
Місце проведення:

ОНЛАЙН на платформі Confindustria

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Співпраця між Італією та Україною: B2B Networking. Дата: 21 листопада2023. Час: 10:00 11:30. Мова: англійська (без перекладу). Місце проведення: ОНЛАЙН на платформі Confindustria. Україна та Італія мають великий потенціал для спільних ініціатив у сферах торгівлі, інновацій та фінансів. Італія є великим гравцем на світовому ринку, і співпраця з українськими партнерами може відкривати нові можливості для імпорту та експорту товарів і послуг. Двосторонні відносини можуть зміцнювати економіку обох країн і сприяти сталому розвитку. Під час війни співпраця та партнерство можуть бути ключем до успіху та стійкості бізнесу. Щоб дізнатися більше про можливості співпраці України та Італії, існуючі проєкти та інструменти фінансування, Європейська Бізнес Асоціація та Global Business for Ukraine спільно з Confindustria запрошує вас взяти участь у заході, який відбудеться 21 листопада об 11:00 за київським часом на платформі Confindustria. У рамках заходу відбудуться три панельні дискусії: 10:00 - 10:05 – Вітальне слово 10:05 – 10:45 – Панель І: Італійсько-Українське співробітництво Спікери: Давіде Ла Чечіліа, Спеціальний посланник Міністра закордонних справ та міжнародного співробітництва з питань процесу відновлення України. Володимир Кузьо, Заступник Міністра економіки України. Лаура Травальїні, Відділ міжнародних відносин, Confindustria. Олівер Гірліхс, Генеральний директор Байєр в Україні Сергій Цівкач, Виконавчий директор UkraineInvest. Модераторка: Анна Дерев’янко, Виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації. 10:45 – 11:00 – Панель ІI: Бізнес про роботу в Україні Спікери: Ivano Spadetto, COO Tecnica Group Андрій Мацигін, Генеральний директор ТОВ “Фуджікура Аутомотів Україна” Модераторка: Анна Дерев’янко, Виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації. 11:00-11:30 — Запитання від аудиторії Починаючи з 11.30 ми проведемо b2b нетворкінг-сесію між італійськими та українськими компаніями. Реєстрація буде відкрита ближче до події і ви отримаєте сповіщення. Як пройти реєстрацію читайте в інструкції за посиланням. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.  Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Україна та Італія мають великий потенціал для спільних ініціатив у сферах торгівлі, інновацій та фінансів. Італія є великим гравцем на світовому ринку, і співпраця з українськими партнерами може відкривати нові можливості для імпорту та експорту товарів і послуг. Двосторонні відносини можуть зміцнювати економіку обох країн і сприяти сталому розвитку. Під час війни співпраця та партнерство можуть бути ключем до успіху та стійкості бізнесу.

Щоб дізнатися більше про можливості співпраці України та Італії, існуючі проєкти та інструменти фінансування, Європейська Бізнес Асоціація та Global Business for Ukraine спільно з Confindustria запрошує вас взяти участь у заході, який відбудеться 21 листопада об 11:00 за київським часом на платформі Confindustria. У рамках заходу відбудуться три панельні дискусії:

10:00 – 10:05 – Вітальне слово

10:05 – 10:45 – Панель І: Італійсько-Українське співробітництво
Спікери:

  • Давіде Ла Чечіліа, Спеціальний посланник Міністра закордонних справ та міжнародного співробітництва з питань процесу відновлення України.
  • Володимир Кузьо, Заступник Міністра економіки України.
  • Лаура Травальїні, Відділ міжнародних відносин, Confindustria.
  • Олівер Гірліхс, Генеральний директор Байєр в Україні
  • Сергій Цівкач, Виконавчий директор UkraineInvest.

Модераторка:
Анна Дерев’янко, Виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації.

10:45 – 11:00 – Панель ІI: Бізнес про роботу в Україні
Спікери:

  • Ivano Spadetto, COO Tecnica Group
  • Андрій Мацигін, Генеральний директор ТОВ “Фуджікура Аутомотів Україна”

Модераторка:
Анна Дерев’янко, Виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації.

11:00-11:30 — Запитання від аудиторії

Починаючи з 11.30 ми проведемо b2b нетворкінг-сесію між італійськими та українськими компаніями. Реєстрація буде відкрита ближче до події і ви отримаєте сповіщення. Як пройти реєстрацію читайте в інструкції за посиланням.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. 

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами! 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: