fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спільне засідання Правового та Фінансово-податкового комітетів Асоціації у Дніпрі

  • Дата: 12/12/2018 (СР)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

вул. А. Фабра, 4, 4 поверх, кімн. 418.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Спільне засідання Правового та Фінансово-податкового комітетів Асоціації у Дніпрі. Дата: 12 грудня2018. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: вул. А. Фабра, 4, 4 поверх, кімн. 418.. Шановні колеги! Запрошуємо вас приєднатися до спільного засідання Правового та Фінансово-податкового комітетів Асоціації у Дніпрі для обговорення теми: «Контрагент з ознаками «фіктивності», яке відбудеться 12 грудня з 16:00 до 18:00 у конференц-залі «БДО Україна» за адресою: вул. А. Фабра, 4, 4 поверх, кімн. 418. Спікер зустрічі: Ганна Попкова, керівник практики врегулювання судових спорів ЮА «Абсолют». Під час зустрічі отримаємо вичерпну інформацію із зазначеної тематики і, зокрема, також дізнаємось: про наявність вироків по контрагентам; що робити платнику податків; про підсумки судової практики 2018 року. Якщо у вас є питання до спікера, на які ви хочете отримати відповіді під час зустрічі, будь ласка, надсилайте їх заздалегідь до 10 грудня на електронну адресу: [email protected]. Просимо зауважити, що кількість місць обмежена.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Присяжнюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 (056) 731 93 14.

Шановні колеги!

Запрошуємо вас приєднатися до спільного засідання Правового та Фінансово-податкового комітетів Асоціації у Дніпрі для обговорення теми: «Контрагент з ознаками «фіктивності», яке відбудеться 12 грудня з 16:00 до 18:00 у конференц-залі «БДО Україна» за адресою: вул. А. Фабра, 4, 4 поверх, кімн. 418.

Спікер зустрічі: Ганна Попкова, керівник практики врегулювання судових спорів ЮА «Абсолют».

Під час зустрічі отримаємо вичерпну інформацію із зазначеної тематики і, зокрема, також дізнаємось:

  • про наявність вироків по контрагентам;
  • що робити платнику податків;
  • про підсумки судової практики 2018 року.

Якщо у вас є питання до спікера, на які ви хочете отримати відповіді під час зустрічі, будь ласка, надсилайте їх заздалегідь до 10 грудня на електронну адресу: [email protected].

Просимо зауважити, що кількість місць обмежена.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Присяжнюк

Зв'язатись
+38 (056) 731 93 14

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: