fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Злом та шахрайство. ІТ

  • Дата: 18/10/2018 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 17:00
Місце проведення:

Андріївський узвіз, 1A Київ, 04070, Україна

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Злом та шахрайство. ІТ. Дата: 18 жовтня2018. Час: 14:00 17:00. Мова: Українська. Місце проведення: Андріївський узвіз, 1A Київ, 04070, Україна. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на зустріч з ІТ комітетом, де ми розповімо про захист бази даних Вашої компанії та особистих даних користувачів від хакерських атак. На засіданні провідні експерти галузі, а саме UnderDefense та Sigma Software Group, підкажуть найкращі практики технічного захисту даних компанії від витоків, інсайдерів чи хакерських атак. Advice Group надасть експертну юридичну оцінку порушенням в сфері захисту даних та поділиться рекомендаціями щодо захисту даних у правовому полі Крім того, у Вас є можливість задати власні питання стосовно кібербезпеки, які будуть розглянуті на даному заході! Будь ласка, надсилаєте Ваші запитання до 12 жовтня на електрону пошту контактної особи. Захід відбудеться 18 жовтня о 14:00 в офісі Асоціації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Басистий Антон. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 063 591 7083.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на зустріч з ІТ комітетом, де ми розповімо про захист бази даних Вашої компанії та особистих даних користувачів від хакерських атак.

На засіданні провідні експерти галузі, а саме UnderDefense та Sigma Software Group, підкажуть найкращі практики технічного захисту даних компанії від витоків, інсайдерів чи хакерських атак.

Advice Group надасть експертну юридичну оцінку порушенням в сфері захисту даних та поділиться рекомендаціями щодо захисту даних у правовому полі

Крім того, у Вас є можливість задати власні питання стосовно кібербезпеки, які будуть розглянуті на даному заході! Будь ласка, надсилаєте Ваші запитання до 12 жовтня на електрону пошту контактної особи.

Захід відбудеться 18 жовтня о 14:00 в офісі Асоціації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Басистий Антон

Зв'язатись
063 591 7083

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: