fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Штучний інтелект: революційні зміни у сфері професійних послуг

  • Дата: 12/03/2024 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Штучний інтелект: революційні зміни у сфері професійних послуг. Дата: 12 березня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська. Місце проведення: Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації,       Чи уявляєте ви, що ваша професійна діяльність може стати ще ефективнішою, швидшою та інноваційною завдяки ШІ? Долучайтеся до спільної онлайн-зустрічі Південноукраїнського та Дніпровського офісу Європейської Бізнес Асоціації в рамках проєкту “AI in Business” на тему: «Штучний інтелект: революційні зміни у сфері професійних послуг», де ми розкриємо та обговоримо найсвіжіші та найцікавіші аспекти цього невпинного розвитку в фінансовому секторі!   Зустріч відбудеться у вівторок, 12 березня 2024 року об 11:00 у Microsoft Teams.     Питання для обговорення:  Чи дійсно ШІ настільки важливий для нашого сьогодення? Чи можна обійтись і без нього? На скільки швидко людині потрібно приймати в своє життя ШІ, в робочі процеси? Та чи замінить він людину?  Хто сьогодні являється ключовим гравцем на ринку штучного інтелекту та чи існують принципові відмінності в цих продуктах? Чому ШІ в роботі професійного консультанта чи аудитора – це додатковий учасник команд, а не простий інструмент аналітики?  Приклади можливостей штучного інтелекту (прикладні рішення за допомогою ШІ).  Один робочий день з життя аналітика з використанням ШІ.  Які можуть бути ризики та їх запобігання у використанні AI? Перспективи розвитку застосування ШІ та виклики.   Посилання на зустріч отримають усі зареєстровані учасники.           Спікери. Андрій Боренков. Керівник напрямку Advisory в BDO в Україні.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,      

Чи уявляєте ви, що ваша професійна діяльність може стати ще ефективнішою, швидшою та інноваційною завдяки ШІ? Долучайтеся до спільної онлайн-зустрічі Південноукраїнського та Дніпровського офісу Європейської Бізнес Асоціації в рамках проєкту AI in Business на тему: «Штучний інтелект: революційні зміни у сфері професійних послуг», де ми розкриємо та обговоримо найсвіжіші та найцікавіші аспекти цього невпинного розвитку в фінансовому секторі!  

Зустріч відбудеться у вівторок, 12 березня 2024 року об 11:00 у Microsoft Teams.   

Питання для обговорення:

  • Чи дійсно ШІ настільки важливий для нашого сьогодення? Чи можна обійтись і без нього? На скільки швидко людині потрібно приймати в своє життя ШІ, в робочі процеси? Та чи замінить він людину? 
  • Хто сьогодні являється ключовим гравцем на ринку штучного інтелекту та чи існують принципові відмінності в цих продуктах?
  • Чому ШІ в роботі професійного консультанта чи аудитора – це додатковий учасник команд, а не простий інструмент аналітики? 
  • Приклади можливостей штучного інтелекту (прикладні рішення за допомогою ШІ). 
  • Один робочий день з життя аналітика з використанням ШІ. 
  • Які можуть бути ризики та їх запобігання у використанні AI?
  • Перспективи розвитку застосування ШІ та виклики.  

Посилання на зустріч отримають усі зареєстровані учасники.    

   

 

Спікери

1 / 1
Андрій Боренков
Керівник напрямку Advisory в BDO в Україні.
Андрій Боренков

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: