fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Щорічний турнір Асоціації з міні-футболу

  • Дата: 14/07/2019 (НД)
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 17:00
  • Початок реєстраціїо 09:30
Місце проведення:

Заміська резиденція KIDEV (вул.Київська 5, Чубинське, Київська обл.)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Щорічний турнір Асоціації з міні-футболу. Дата: 14 липня2019. Час: 10:00 17:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Початок реєстрації о 09:30. Місце проведення: Заміська резиденція KIDEV (вул.Київська 5, Чубинське, Київська обл.). Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує Вас на Щорічний турнір з міні-футболу! Кожне літо ми збираємо гравців, які закохані в цей вид спорту, щоб взяти участь у захоплюючому відкритому турнірі. Турнір відбудеться 13-14 липня в заміській резиденції KIDEV (вул. Київська 5, Чубинське, Київська область). Вартість участі для команди становить - 4200 грн. Будь ласка, натисніть тут, щоб дізнатися правила турніру. Увага! До участі в турнірі не допускаються такі категорії гравців: Гравці, яки мали контракти станом на 01.01.2019 року, чи були заявлені у Вищій (супер, екстра лігах), першій та другій лігах з футзалу або футболу України або інших країн сезону 2018-2019 р.р. Гравців які були заявлені в турнірі «Бізнес ліга» м. Києва або інших міст України сезону 2018-2019 р.р. у лігах А і В, а також гравців заявлених в турнірах під егідою федерацій футзала м. Києва, Одеси, Дніпра, Харкова, Житомира, Сум, Полтави, Рівного, Івано-Франківська та Львова у Вищих (супер, екстра) лігах  При виявлені порушень даних вимог команда-порушник знімається зі змагань. У разі порушення цих правил команда буде дискваліфікована. Якщо ви зацікавлені в участі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму та надішліть її нам за адресою [email protected]. (до 5 липня 2019 року). Будемо раді вітати Вашу команду!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 0601.

Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує Вас на Щорічний турнір з міні-футболу!

Кожне літо ми збираємо гравців, які закохані в цей вид спорту, щоб взяти участь у захоплюючому відкритому турнірі.

Турнір відбудеться 13-14 липня в заміській резиденції KIDEV (вул. Київська 5, Чубинське, Київська область).

Вартість участі для команди становить – 4200 грн.

Будь ласка, натисніть тут, щоб дізнатися правила турніру.

Увага! До участі в турнірі не допускаються такі категорії гравців:

  1. Гравці, яки мали контракти станом на 01.01.2019 року, чи були заявлені у Вищій (супер, екстра лігах), першій та другій лігах з футзалу або футболу України або інших країн сезону 2018-2019 р.р.
  2. Гравців які були заявлені в турнірі «Бізнес ліга» м. Києва або інших міст України сезону 2018-2019 р.р. у лігах А і В, а також гравців заявлених в турнірах під егідою федерацій футзала м. Києва, Одеси, Дніпра, Харкова, Житомира, Сум, Полтави, Рівного, Івано-Франківська та Львова у Вищих (супер, екстра) лігах 
  3. При виявлені порушень даних вимог команда-порушник знімається зі змагань.

У разі порушення цих правил команда буде дискваліфікована. Якщо ви зацікавлені в участі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму та надішліть її нам за адресою [email protected]. (до 5 липня 2019 року).

Будемо раді вітати Вашу команду!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: