fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Annual General Membership Meeting

  • Дата: 15/11/2023 (СР)
  • Мова: українська/англійська (з перекладом)
  • Час: 16:00 - 20:00
РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Annual General Membership Meeting. Дата: 15 листопада2023. Час: 16:00 20:00. Мова: українська/англійська (з перекладом). Реєстрація закрита! Ми з радістю запрошуємо вас на Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації – головну подію року для нашої бізнес-спільноти! Збори обєднають керівників бізнесу, представників уряду та міжнародних партнерів України, щоб підбити підсумки року, обмінятися новинами та ідеями, закласти основи для майбутнього партнерства та розвитку. Команда Асоціації буде надзвичайно щаслива зустрітися з нашими шанованими компаніями, які навіть в надзвичайно складних умовах працюють та розвиваються, залишаються активними і відданими спільній меті нашої спільноти – зробити Україну кращим місцем для ведення бізнесу. Загальні збори Асоціації відбудуться у двох форматах – офлайн та онлайн – 15 листопада о 16:00 за київським часом. Зверніть увагу, що до участі офлайн ми запрошуємо СЕО членських компаній, а усі охочі можуть долучитися онлайн. Будь ласка, підтвердіть формат вашої участі шляхом попередньої реєстрації. З міркувань безпеки локація буде повідомлена лише зареєстрованим та підтвердженим учасникам. До зустрічі незабаром! Головний партнер Партнер Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Реєстрація закрита!

Ми з радістю запрошуємо вас на Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації – головну подію року для нашої бізнес-спільноти!

Збори об’єднають керівників бізнесу, представників уряду та міжнародних партнерів України, щоб підбити підсумки року, обмінятися новинами та ідеями, закласти основи для майбутнього партнерства та розвитку.

Команда Асоціації буде надзвичайно щаслива зустрітися з нашими шанованими компаніями, які навіть в надзвичайно складних умовах працюють та розвиваються, залишаються активними і відданими спільній меті нашої спільноти – зробити Україну кращим місцем для ведення бізнесу.

Загальні збори Асоціації відбудуться у двох форматах – офлайн та онлайн – 15 листопада о 16:00 за київським часом. Зверніть увагу, що до участі офлайн ми запрошуємо СЕО членських компаній, а усі охочі можуть долучитися онлайн. Будь ласка, підтвердіть формат вашої участі шляхом попередньої реєстрації.

З міркувань безпеки локація буде повідомлена лише зареєстрованим та підтвердженим учасникам.

До зустрічі незабаром!

Головний партнер

Партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Я підтверджую що реєструюсь на подію в форматі ОФЛАЙН
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: