fbpx

П’ять міфів першої допомоги. Знати, щоб не нашкодити

  • Дата: 11/02/2020
  • Мова: Українська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:Безкоштовно для компаній-членів Асоціації
Місце проведення:

Oфіс Європейської Бізнес Асоціації у м. Київ, вул. Андріївський узвіз 1А, STEFES Conference Hall

Деколи люди опиняються в ситуаціях, коли їм потрібна термінова допомога. Тому важливо знати: що дійсно може допомогти, а що, навпаки, – зашкодити.

Можна прикладати до лоба подорожник і продовжувати мазати опіки сметаною. А можна прийти на лекцію і зрозуміти механізм правильної поведінки у критичних випадках. 

Які міфи ми спростуємо на нашому заході?  

  • Людині з епілепсією, в разі приступу, потрібно покласти ложку до ротової порожнини 
  • Якщо людина подавилася, її треба бити по спині 
  • Опіки потрібно намащувати пантенолом / маслом / сметанкою 
  • Накладати джгути шкідливо / небезпечно 
  • «Я вже вмію надавати першу допомогу» або «якщо я щось зроблю не так, мене притягнуть до відповідальності» 

Лекція буде корисною та цікавою для кожного, хто ще не наважився пройти тренінг з першої допомоги. Особливо корисною вона буде для тих, хто відповідає за безпеку в своїй компанії. 

Ніхто напевно не знає, коли саме може стати свідком критичної ситуації, і якщо це, на жаль, сталося, потрібно точно знати, як діяти, щоб максимально допомогти, а головне — не нашкодити — ані собі, ані людині, яка стала жертвою інциденту. На лекції Федір Сердюк, соціальний підприємець, меценат, Global Shaper, пояснить, як не «завдати людині добро», та проведе демонстрацію для відпрацювання корисних навичок. 

Ми хочемо, щоб ви знали більше про себе та були щасливішими. Підписуйтесь на розсилки EBA Happy Nation та ставайте частиною нашої healthy community. 

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб відвідати захід, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Реєстрація доступна лише для членів Асоціації. Кількість слухачів обмежена. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на happy@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Федір Сердюк
Засновник FAST та співзасновник Reskits – компаній, місією яких є зниження попереджувальної смертності людей в Україні шляхом навчання першої допомоги і пожежної безпеки та забезпечення необхідним спорядженням, експерт з першої допомоги, інструктор з першої допомоги Служби екстреної медицини Каліфорнії (emsa.ca.gov), підприємець, соціальний підприємець, меценат, Global Shaper.
Федір Сердюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Саморай

Зв'язатись
(044) 496-06-01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: