fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 2. Аутстафінг: на стику трудового і кримінального права

  • Дата: 19/03/2019 (ВТ)
  • Мова: російська/українська
  • Час: 18:30 - 20:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

БЦ Леонардо, вул. Богдана Хмельницького, 19/21, офіс Астерс, 14-й поверх

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 2. Аутстафінг: на стику трудового і кримінального права. Дата: 19 березня2019. Час: 18:30 20:00. Мова: російська/українська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: БЦ Леонардо, вул. Богдана Хмельницького, 19/21, офіс Астерс, 14-й поверх. Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 2. Аутстафінг: на стику трудового і кримінального права. Спікер: Сергій Гребенюк, Партнер, керівник практики кримінального права Астерс. Партнер: Asters Law Firm Цільова аудиторія: Практикуючі юристи Юрисконсульти та менеджери Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання Теми для обговорення: Поточні правові питання, пов’язані з аутстафінгом в Україні Поточний фокус розслідувань щодо аутстафінгу та ризики для компаній Слабкі сторони аутстафінгових моделей Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Орест Стасюк. Радник, Астерс. Сергій Гребенюк. Партнер, керівник практики кримінального права Астерс. Інеса Летич. Радниця та співкерівниця практики трудового права Asters, володіє близько 15-річним досвідом у сфері трудового права. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 2. Аутстафінг: на стику трудового і кримінального права.

Спікер: Сергій Гребенюк, Партнер, керівник практики кримінального права Астерс.

Партнер: Asters Law Firm

Цільова аудиторія:

  • Практикуючі юристи
  • Юрисконсульти та менеджери
  • Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання

Теми для обговорення:

  • Поточні правові питання, пов’язані з аутстафінгом в Україні
  • Поточний фокус розслідувань щодо аутстафінгу та ризики для компаній
  • Слабкі сторони аутстафінгових моделей

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 3
Орест Стасюк
Радник, Астерс
Сергій Гребенюк
Партнер, керівник практики кримінального права Астерс
Інеса Летич
Радниця та співкерівниця практики трудового права Asters, володіє близько 15-річним досвідом у сфері трудового права
Орест Стасюк
Сергій Гребенюк
Інеса Летич

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: