fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 3. Закон про ТОВ: чи так все сталося як гадалося?

 • Дата: 06/11/2018 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 18:30 - 20:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

вулиця Богдана Хмельницького, 19/21, офіс Астерс, БЦ "Леонардо", 14-й пов.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 3. Закон про ТОВ: чи так все сталося як гадалося?. Дата: 06 листопада2018. Час: 18:30 20:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: вулиця Богдана Хмельницького, 19/21, офіс Астерс, БЦ Леонардо, 14-й пов.. Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 3. Закон про ТОВ: чи так все сталося як гадалося? Спікери: Леонід Антоненко, Позаштатний радник, Астерс (спеціалізується на корпоративному праві, злиттях і поглинаннях, банківському та фінансовому праві, ринках капіталів); Олесь Квят, Радник Астерс (спеціалізуться на господарському та корпоративному праві, злиттях і поглинаннях, реструктуризації та банкрутстві); Маряна Саєнко, Юрист Астерс (спеціалізуться на господарському та корпоративному праві, злиттях і поглинаннях, авіаційному праві). Партнер: Asters Law Firm Цільова аудиторія: Практикуючі юристи Юрисконсульти та менеджери Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання Теми для обговорення: Огляд найбільш актуальних проблем в регулюванні діяльності ТОВ Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Леонід Антоненко. Позаштатний радник Астерс (спеціалізується на корпоративному праві та злиттях і поглинаннях, банківському та фінансовому праві, ринках капіталів. Олесь Квят. Радник Астерс (спеціалізується на господарському та корпоративному праві, злиттях і поглинаннях, реструктуризації та банкрутстві). Мар’яна Саєнко. Юрист Астерс (спеціалізується на господарському та корпоративному праві, злиттях і поглинаннях, авіаційному  праві). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 3. Закон про ТОВ: чи так все сталося як гадалося?

Спікери:

 • Леонід Антоненко, Позаштатний радник, Астерс (спеціалізується на корпоративному праві, злиттях і поглинаннях, банківському та фінансовому праві, ринках капіталів);
 • Олесь Квят, Радник Астерс (спеціалізуться на господарському та корпоративному праві, злиттях і поглинаннях, реструктуризації та банкрутстві);
 • Мар’яна Саєнко, Юрист Астерс (спеціалізуться на господарському та корпоративному праві, злиттях і поглинаннях, авіаційному праві).

Партнер: Asters Law Firm

Цільова аудиторія:

 • Практикуючі юристи
 • Юрисконсульти та менеджери
 • Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання

Теми для обговорення:

 • Огляд найбільш актуальних проблем в регулюванні діяльності ТОВ

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 3
Леонід Антоненко
Позаштатний радник Астерс (спеціалізується на корпоративному праві та злиттях і поглинаннях, банківському та фінансовому праві, ринках капіталів
Олесь Квят
Радник Астерс (спеціалізується на господарському та корпоративному праві, злиттях і поглинаннях, реструктуризації та банкрутстві)
Мар’яна Саєнко
Юрист Астерс (спеціалізується на господарському та корпоративному праві, злиттях і поглинаннях, авіаційному  праві)
Леонід Антоненко
Олесь Квят
Мар’яна Саєнко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: