fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Правовий комітет Асоціації у Харкові: Cудовий захист у спорах з ДСНС. Як захиститись від зупинення роботи бізнесу за наслідком пожежних перевірок

  • Дата: 02/11/2021
  • Мова: українська, російська
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

ОНЛАЙН у ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Правовий комітет Асоціації у Харкові: Cудовий захист у спорах з ДСНС. Як захиститись від зупинення роботи бізнесу за наслідком пожежних перевірок. Дата: 02 листопада2021. Час: 16:00 18:00. Мова: українська, російська. Місце проведення: ОНЛАЙН у ZOOM. Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) наділена повноваженнями зупинити роботу бізнесу будь-якого розміру. Алгоритм таких дій простий – провести перевірку, виявити порушення, скласти акт, подати позов до суду і отримати судове рішення. Статистика свідчить, що кількість таких справ за останні роки збільшилася понад як у двічі. Суди, у свою чергу, переважно підтримують вимоги ДСНС, оскільки у цій категорії справ відповідальність є надто високою. На зустрічі ми проговоримо, яким чином вибудовувати стратегію судового захисту для того, щоб максимально захистити власну позицію. Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією. Реєстрація: до 17:00  1 листопада 2021р. Посилання на зустріч буде надіслано після реєстрації. Партнер Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail Kharkiv@eba.com.ua. Контактний телефон. +380674066516.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) наділена повноваженнями зупинити роботу бізнесу будь-якого розміру. Алгоритм таких дій простий – провести перевірку, виявити порушення, скласти акт, подати позов до суду і отримати судове рішення.

Статистика свідчить, що кількість таких справ за останні роки збільшилася понад як у двічі. Суди, у свою чергу, переважно підтримують вимоги ДСНС, оскільки у цій категорії справ відповідальність є надто високою.

На зустрічі ми проговоримо, яким чином вибудовувати стратегію судового захисту для того, щоб максимально захистити власну позицію.

Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.

Реєстрація: до 17:00  1 листопада 2021р.

Посилання на зустріч буде надіслано після реєстрації.

Партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
+380674066516
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: