fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові

  • Дата: 23/04/2021 (ПТ)
  • Мова: українська, російська
  • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Онлайн у ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Податково-фінансовий комітет Асоціації у Харкові. Дата: 23 квітня2021. Час: 11:00 13:00. Мова: українська, російська. Місце проведення: Онлайн у ZOOM. Експерти Crowe Mikhailenko підготували для Вас актуальну інформацію з наступних питань: 1. Податковий звіт ОЕСР для Міністерств фінансів і Центробанків G20 - зокрема, на чому зосереджені податкові реформи в ЄС. 2. Останні поправки до законопроєкту ДіяСіті, а також способи використання даного режиму для не IT-компаній. 3. Останні поправки до проєктів Узагальнюючих податкових консультацій з питань реєстрації нерезидентів, безподаткової ліквідації, КІК. 4. Порівняння тесту ділової мети в Україні з практикою її визнання в Великобританії: чи можливо застосувати підходи Великобританії в Україні. 5. Черговий дайджест Верховного Суду з податкових спорів:     • списання дебіторської заборгованості не через резерв;     • відображення в доходах / витратах курсових різниць;     • фіксація курсу валют при виплаті дивідендів нерезиденту;     •продаж фізособою корпоративних прав нерезиденту: обкладається тільки інвестприбуток чи увесь дохід?     •питання ЗЕД-пені: якщо було подано позов до Міжнародного комерційного арбітражу, якщо був залік зустрічних однорідних вимог. 6. Розбір свіжих кейсів з практики супроводу податкових перевірок за останній місяць: як ДПС проводить перевірки під час карантину, які питання задає, які можуть бути донарахування, результати оскарження. 7. Інші податкові розяснення та судові рішення. Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією. Реєстрація: до 22 квітня 2021р. Посилання на зустріч буде надіслано після реєстрації.  Спікери. Віталій Смердов. Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики. Дмитро Михайленко. Керуючий Партнер Crowe Mikhailenko. Конюль Гасанова. Експерт Crowe Mikhailenko. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380674066516.

Експерти Crowe Mikhailenko підготували для Вас актуальну інформацію з наступних питань:

1. Податковий звіт ОЕСР для Міністерств фінансів і Центробанків G20 – зокрема, на чому зосереджені податкові реформи в ЄС.
2. Останні поправки до законопроєкту ДіяСіті, а також способи використання даного режиму для не IT-компаній.
3. Останні поправки до проєктів Узагальнюючих податкових консультацій з питань реєстрації нерезидентів, безподаткової ліквідації, КІК.
4. Порівняння тесту ділової мети в Україні з практикою її визнання в Великобританії: чи можливо застосувати підходи Великобританії в Україні.
5. Черговий дайджест Верховного Суду з податкових спорів:
    • списання дебіторської заборгованості не через резерв;
    • відображення в доходах / витратах курсових різниць;
    • фіксація курсу валют при виплаті дивідендів нерезиденту;
    •продаж фізособою корпоративних прав нерезиденту: обкладається тільки інвестприбуток чи увесь дохід?
    •питання ЗЕД-пені: якщо було подано позов до Міжнародного комерційного арбітражу, якщо був залік зустрічних однорідних вимог.
6. Розбір свіжих кейсів з практики супроводу податкових перевірок за останній місяць: як ДПС проводить перевірки під час карантину, які питання задає, які можуть бути донарахування, результати оскарження.
7. Інші податкові роз’яснення та судові рішення.

Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.

Реєстрація: до 22 квітня 2021р.

Посилання на зустріч буде надіслано після реєстрації.

 

Спікери

1 / 3
Віталій Смердов
Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики
Дмитро Михайленко
Керуючий Партнер Crowe Mikhailenko
Конюль Гасанова
Експерт Crowe Mikhailenko
Віталій Смердов
Дмитро Михайленко
Конюль Гасанова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
+380674066516

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: