fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Освітній онлайн-курс «Різноманіття та інклюзія». 5 Модуль.

  • Дата: 17/11/2021
  • Мова: Українська
  • Час: 15:30 - 17:30
  • Тема:Успішне працевлаштування людей з інвалідністю як ключовий елемент корпоративної стійкості
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Освітній онлайн-курс «Різноманіття та інклюзія». 5 Модуль.. Дата: 17 листопада2021. Час: 15:30 17:30. Мова: Українська. Тема: Успішне працевлаштування людей з інвалідністю як ключовий елемент корпоративної стійкості. Місце проведення: Zoom.us. Європейська Бізнес Асоціація, в партнерстві з Радою Жіночих Ініціатив, Сучасна Жінка, UNFPA, Точка Опори, запрошує Вас взяти участь у пятому модулі освітнього онлайн-курсу «Різноманіття та інклюзія», який відбудеться у середу, 17 листопада, з 15:30 до 17:30, платформа ЗУМ. Практичний вебінар буде присвячений успішному працевлаштуванню людей з інвалідністю як ключовому елементу корпоративної стійкості. Під час вебінару ми пройдемо шлях роботодавця від усвідомлення важливості працевлаштування людей з інвалідністю до конкретних кроків, які допоможуть втілити цю ідею в реальність.   Ми розберемо наступні питання: - створення інклюзивного робочого середовища: що робити, а що ні; - державна підтримка компаній, дружніх до людей з інвалідністю; - співпраця з локальними організаціями та їх роль у підборі кандидатів з інвалідністю та закріпленні на робочому місці; - як комунікація про потреби та можливості людей з інвалідністю з боку компанії впливає на її імідж. Спікерка: Ольга Бойко, Координаторка Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації. Ольга має практичний досвід у створенні безбар’єрного бізнес-середовища: у 2016-2019 роках управляла проєктами у сфері інклюзивності та різноманіття в Ашан Україна. З 2020 року продовжує сприяти розбудові культури різноманіття шляхом налагодження діалогу між владою та бізнесом у Європейській Бізнес Асоціації та відповідає за напрям безбар’єрності. У якості провідного експерта, Ольга долучилась до розробки Національної стратегії безбар’єрності, платформи «Бізнес без бар’єрів», є членкинею Ради безбар’єрності при Кабінету Міністрів України та продовжує роботу над законодавчими ініціативами, які стимулюватимуть роботодавців працевлаштовувати людей інвалідністю. Цільова аудиторія: Менеджери та менеджерки з управління персоналом Менеджери та менеджерки з корпоративної соціальної відповідальності Кількість слухачів: до 30 Умови реєстрації та участі: Участь є безкоштовною Онлайн реєстрація є обов’язковою 1 представник від компанії.Спікери. Ольга Бойко. Координаторка Комітету з Промислової Екології та Сталого Розвитку, Європейська Бізнес Асоціація. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Валерія Кудлатова. E-mail valeriia.kudlatova@eba.com.ua.

Європейська Бізнес Асоціація, в партнерстві з Радою Жіночих ІніціативСучасна ЖінкаUNFPAТочка Опори, запрошує Вас взяти участь у п’ятому модулі освітнього онлайн-курсу «Різноманіття та інклюзія», який відбудеться у середу, 17 листопада, з 15:30 до 17:30, платформа ЗУМ.

Практичний вебінар буде присвячений успішному працевлаштуванню людей з інвалідністю як ключовому елементу корпоративної стійкості.

Під час вебінару ми пройдемо шлях роботодавця від усвідомлення важливості працевлаштування людей з інвалідністю до конкретних кроків, які допоможуть втілити цю ідею в реальність.  

Ми розберемо наступні питання:

– створення інклюзивного робочого середовища: що робити, а що ні;

– державна підтримка компаній, дружніх до людей з інвалідністю;

– співпраця з локальними організаціями та їх роль у підборі кандидатів з інвалідністю та закріпленні на робочому місці;

– як комунікація про потреби та можливості людей з інвалідністю з боку компанії впливає на її імідж.

Спікерка:

Ольга Бойко, Координаторка Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації.

Ольга має практичний досвід у створенні безбар’єрного бізнес-середовища: у 2016-2019 роках управляла проєктами у сфері інклюзивності та різноманіття в Ашан Україна. З 2020 року продовжує сприяти розбудові культури різноманіття шляхом налагодження діалогу між владою та бізнесом у Європейській Бізнес Асоціації та відповідає за напрям безбар’єрності. У якості провідного експерта, Ольга долучилась до розробки Національної стратегії безбар’єрності, платформи «Бізнес без бар’єрів», є членкинею Ради безбар’єрності при Кабінету Міністрів України та продовжує роботу над законодавчими ініціативами, які стимулюватимуть роботодавців працевлаштовувати людей інвалідністю.

Цільова аудиторія:

  • Менеджери та менеджерки з управління персоналом
  • Менеджери та менеджерки з корпоративної соціальної відповідальності

Кількість слухачів: до 30

Умови реєстрації та участі:

  • Участь є безкоштовною
  • Онлайн реєстрація є обов’язковою

1 представник від компанії.

Спікери

1 / 1
Ольга Бойко
Координаторка Комітету з Промислової Екології та Сталого Розвитку, Європейська Бізнес Асоціація
Ольга Бойко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Валерія Кудлатова

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: