fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Освітній онлайн-курс «Різноманіття та інклюзія». 3 Модуль.

 • Дата: 03/11/2021
 • Мова: Українська
 • Час: 10:30 - 12:30
 • Тема:Домашнє насильство НЕ приватна справа
Місце проведення:

Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Освітній онлайн-курс «Різноманіття та інклюзія». 3 Модуль.. Дата: 03 листопада2021. Час: 10:30 12:30. Мова: Українська. Тема: Домашнє насильство НЕ приватна справа. Місце проведення: Zoom.us. Європейська Бізнес Асоціація, в партнерстві з Радою Жіночих Ініціатив, Сучасна Жінка, UNFPA, Точка Опори, запрошує Вас взяти участь у третьому модулі освітнього онлайн-курсу «Різноманіття та інклюзія», який відбудеться у середу, 03 листопада, з 10:30 до 12:30, платформа ЗУМ. Тема модулю: Домашнє насильство НЕ приватна справа. За даними досліджень 24% працівників українських компаній є постраждалими від домашнього насильства. Прагнучи підвищити рівень корпоративної культури та приділити більше уваги персоналу, покращивши внутрішньокорпоративну соціальну відповідальність, запрошуємо на 2-х годинний онлайн тренінг Домашнє насильство НЕ приватна справа, який проводиться екпертами Фонду ООН у галузі народонаселення. Представництво UNFPA в Україні працює над розбудовою суспільства, вільного від гендерних стереотипів та насильства. UNFPA працює із міжнародними, національними партнерами, а також бізнес-партнерами, які активізують свої зусилля задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству. Цілі навчання: Цей тренінг про домашнє насильство, його вплив на професійне життя постраждалих та можливості надання допомоги на рівні компанії. Тренінг розроблено для працівників будь-якої організації, які можуть усвідомити, що колега переживає насильство та для тих, хто відповідає за безпечне робоче середовище. Це також буде корисно працівникам, які є постраждалими від домашнього насильства. Що дізнаються учасники: Що таке домашнє насильство, які форми та прояви воно має. Як домашнє насильство впливає на робоче життя. Як розпізнати ознаки домашнього насильства на робочому місці. Як ефективно взаємодіяти з постраждалими задля виконання робочих завдань, як безпечно та ефективно реагувати, куди та як перенаправляти постраждалих для отримання підтримки. Спікерка: Наталія Пашко, психологиня, гендерна експертка, тренерка Національного тренінгового центру UNFPA з протидії та запобіганню гендерно зумовленому насильству. Для розуміння питань, яким варто приділити більше уваги на тренінгу, будемо вдячні за заповнення учасниками опитувальникащодо проблематики домашнього насильства. Всі відповіді є анонімними, результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді. Цільова аудиторія: Менеджери та менеджерки з управління персоналом Менеджери та менеджерки з корпоративної соціальної відповідальності Кількість слухачів: до 30 Умови реєстрації та участі: Участь є безкоштовною Онлайн реєстрація є обов’язковою 1 представник від компанії.Спікери. Наталія Пашко. психологиня, гендерна експертка, тренерка Національного тренінгового центру UNFPA з протидії та запобіганню гендерно зумовленому насильству.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Валерія Кудлатова. E-mail valeriia.kudlatova@eba.com.ua.

Європейська Бізнес Асоціація, в партнерстві з Радою Жіночих ІніціативСучасна ЖінкаUNFPAТочка Опори, запрошує Вас взяти участь у третьому модулі освітнього онлайн-курсу «Різноманіття та інклюзія», який відбудеться у середу, 03 листопада, з 10:30 до 12:30, платформа ЗУМ.

Тема модулю: Домашнє насильство НЕ приватна справа.

За даними досліджень 24% працівників українських компаній є постраждалими від домашнього насильства. Прагнучи підвищити рівень корпоративної культури та приділити більше уваги персоналу, покращивши внутрішньокорпоративну соціальну відповідальність, запрошуємо на 2-х годинний онлайн тренінг “Домашнє насильство НЕ приватна справа”, який проводиться екпертами Фонду ООН у галузі народонаселення. Представництво UNFPA в Україні працює над розбудовою суспільства, вільного від гендерних стереотипів та насильства. UNFPA працює із міжнародними, національними партнерами, а також бізнес-партнерами, які активізують свої зусилля задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству.

Цілі навчання:

 • Цей тренінг про домашнє насильство, його вплив на професійне життя постраждалих та можливості надання допомоги на рівні компанії.
 • Тренінг розроблено для працівників будь-якої організації, які можуть усвідомити, що колега переживає насильство та для тих, хто відповідає за безпечне робоче середовище. Це також буде корисно працівникам, які є постраждалими від домашнього насильства.

Що дізнаються учасники:

 • Що таке домашнє насильство, які форми та прояви воно має.
 • Як домашнє насильство впливає на робоче життя.
 • Як розпізнати ознаки домашнього насильства на робочому місці.
 • Як ефективно взаємодіяти з постраждалими задля виконання робочих завдань, як безпечно та ефективно реагувати, куди та як перенаправляти постраждалих для отримання підтримки.

Спікерка:

 • Наталія Пашко, психологиня, гендерна експертка, тренерка Національного тренінгового центру UNFPA з протидії та запобіганню гендерно зумовленому насильству.

Для розуміння питань, яким варто приділити більше уваги на тренінгу, будемо вдячні за заповнення учасниками опитувальникащодо проблематики домашнього насильства. Всі відповіді є анонімними, результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді.

Цільова аудиторія:

 • Менеджери та менеджерки з управління персоналом
 • Менеджери та менеджерки з корпоративної соціальної відповідальності

Кількість слухачів: до 30

Умови реєстрації та участі:

 • Участь є безкоштовною
 • Онлайн реєстрація є обов’язковою

1 представник від компанії.

Спікери

1 / 1
Наталія Пашко
психологиня, гендерна експертка, тренерка Національного тренінгового центру UNFPA з протидії та запобіганню гендерно зумовленому насильству.
Наталія Пашко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Валерія Кудлатова

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: