fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Швидкочитання в сучасному світі – необхідність чи привілей

 • Дата: 06/11/2018 (ВТ)
 • Мова: Російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Внесок:безкоштовно для членів ЕВА
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Швидкочитання в сучасному світі – необхідність чи привілей. Дата: 06 листопада2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Російська. Внесок: безкоштовно для членів ЕВА. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. За часів компютерів, гаджетів та інших технологій знайти інформацію для сучасної людини не являється проблемою, проблема - не потонути в морі інформації. Надзвичайно важливо в цьому величезному потоці знайти найнеобхідніше, осмислити його і використовувати в своїй роботі. Тому, успіх сучасного фахівця тісно повязаний з навичками засвоєння знань. Одним з ключових моментів в освоєнні великої кількості інформації, є швидкість з якою вона засвоюється. Швидкочитання, як допоміжний інструмент в навчанні дозволяє прискорити цей процес. Команда EBA Management Development Centre спільно з UpToSmart запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Швидкочитання в сучасному світі - необхідність чи привілей. Спікер: Юрій Копанчук, інструктор з розвитку памяті і швидкочитання; ментор і засновник «Студії інтелектуального розвитку UpToSmart». Основний партнер: UpToSmart. Партнери: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: менеджери середньої та вищої ланки; юристи; фінансисти; ІТ фахівці; всі, хто бажає освоїти навички швидкочитання. Питання для обговорення: Швидкочитання і навчання; Причини повільного читання; Фізіологія швидкочитання; Психологія швидкочитання; Практичні прийоми швидкочитання. Після відвідання лекції кожен учасник: дізнається як збільшити швидкість читання майже в два рази за короткий час; познайомиться з кількома простими техніками швидкочитання; дізнається, як ефективно запамятовувати інформацію. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Юрій Копанчук. Інструктор з розвитку памяті і швидкочитання, ментор і засновник «Студії інтелектуального розвитку UpToSmart». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected] Контактний телефон. (044) 496 06 01.

За часів комп’ютерів, гаджетів та інших технологій знайти інформацію для сучасної людини не являється проблемою, проблема – “не потонути” в морі інформації. Надзвичайно важливо в цьому величезному потоці знайти найнеобхідніше, осмислити його і використовувати в своїй роботі. Тому, успіх сучасного фахівця тісно пов’язаний з навичками засвоєння знань. Одним з ключових моментів в освоєнні великої кількості інформації, є швидкість з якою вона засвоюється. Швидкочитання, як допоміжний інструмент в навчанні дозволяє прискорити цей процес.

Команда EBA Management Development Centre спільно з UpToSmart запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Швидкочитання в сучасному світі – необхідність чи привілей.

Спікер: Юрій Копанчук, інструктор з розвитку пам’яті і швидкочитання; ментор і засновник «Студії інтелектуального розвитку UpToSmart».

Основний партнер: UpToSmart.

Партнери: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: менеджери середньої та вищої ланки; юристи; фінансисти; ІТ фахівці; всі, хто бажає освоїти навички швидкочитання.

Питання для обговорення:

 • Швидкочитання і навчання;
 • Причини повільного читання;
 • Фізіологія швидкочитання;
 • Психологія швидкочитання;
 • Практичні прийоми швидкочитання.

Після відвідання лекції кожен учасник:

 • дізнається як збільшити швидкість читання майже в два рази за короткий час;
 • познайомиться з кількома простими техніками швидкочитання;
 • дізнається, як ефективно запам’ятовувати інформацію.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Юрій Копанчук
Інструктор з розвитку пам'яті і швидкочитання, ментор і засновник «Студії інтелектуального розвитку UpToSmart»
Юрій Копанчук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
(044) 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: