fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-зустріч: “Маркетинг за законами воєнного часу”

Комунікація Маркетинг та PR Тренди та інновації CEO, TOП менеджмент PR, Маркетинг, Реклама, Дизайн
  • Дата: 26/05/2022 (ЧТ)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-зустріч: “Маркетинг за законами воєнного часу”. Дата: 26 травня2022. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: ZOOM. Шановні члени Асоціації! В умовах воєнних дій всі функції бізнесу мають бути переформатовані з урахуванням обстановки. Як сьогодні маркетингу утримувати свої позиції та вести боротьбу за клієнтів? Як шукати нові оперативні простори для бізнесу? Як бути в курсі мінливої обстановки і приймати виграшні рішення? Непростий час ставить перед бізнесом непрості питання, і це лише частина. Для пошуку відповідей корисно думати як полководець. Познайомитися з цим способом мислення ви зможете на вебінарі EBA Odesa PR & Marketing Hub на тему «Маркетинг за законами воєнного часу», який проведуть засновники креативного агентства 4Press та бізнес-розвідки GreenDuck Катерина Вершиніна та Андрій Саламатов. Ця онлайн-зустріч запланована на четвер 26 травня 2022 року о 16:00 у ZOOM. Йтиметься про принципи управління як бізнесом загалом, і маркетингом зокрема. Теоретичним матеріалом послужать кейси великих військових діячів, які жили у часи від Стародавнього Китаю до сучасності. Зокрема, спираючись на ключові вміння полководця, правила управління у військовий час та актуальні алгоритми комунікації. Практичну застосовність ми обговоримо на численних прикладах різних бізнесів, включаючи власний досвід бізнес-спікерів, який за 21 рік існування успішно долав кризи, що відбувалися в нашій країні. Посилання отримають усі зареєстровані учасники. Слава Україні!Спікери. Андрій Саламатов. співзасновник креативної агенції 4Press. Катерина Вершиніна. співзасновниця креативної агенції 4Press. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected] Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації!

В умовах воєнних дій всі функції бізнесу мають бути переформатовані з урахуванням обстановки.

  • Як сьогодні маркетингу утримувати свої позиції та вести боротьбу за клієнтів?
  • Як шукати нові оперативні простори для бізнесу?
  • Як бути в курсі мінливої обстановки і приймати виграшні рішення?

Непростий час ставить перед бізнесом непрості питання, і це лише частина. Для пошуку відповідей корисно думати як полководець.

Познайомитися з цим способом мислення ви зможете на вебінарі EBA Odesa PR & Marketing Hub на тему «Маркетинг за законами воєнного часу», який проведуть засновники креативного агентства 4Press та бізнес-розвідки GreenDuck Катерина Вершиніна та Андрій Саламатов. Ця онлайн-зустріч запланована на четвер 26 травня 2022 року о 16:00 у ZOOM.

Йтиметься про принципи управління як бізнесом загалом, і маркетингом зокрема.

Теоретичним матеріалом послужать кейси великих військових діячів, які жили у часи від Стародавнього Китаю до сучасності. Зокрема, спираючись на ключові вміння полководця, правила управління у військовий час та актуальні алгоритми комунікації.

Практичну застосовність ми обговоримо на численних прикладах різних бізнесів, включаючи власний досвід бізнес-спікерів, який за 21 рік існування успішно долав кризи, що відбувалися в нашій країні.

Посилання отримають усі зареєстровані учасники.

Слава Україні!

Спікери

1 / 2
Андрій Саламатов
співзасновник креативної агенції 4Press
Катерина Вершиніна
співзасновниця креативної агенції 4Press
Андрій Саламатов
Катерина Вершиніна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: