fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-тренінг: Пошук клієнтів в один клік: як знайти надійного партнера

  • Дата: 21/01/2022
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-тренінг: Пошук клієнтів в один клік: як знайти надійного партнера. Дата: 21 січня2022. Час: 11:00 12:00. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Починаючи рік з пошуку нових партнерів та клієнтів, часто від відділу закупівель вимагають нереальних KPI щодо продажу на нові ринки, пошук нових замовників. Тому постає надважливе питання підготувати план пошуку нових партнерів. Онлайн-тренінг буде корисно послухати тим, чия робота повязана з пошуком нових контрагентів, укладенням партнерських угод, прийняттям рішень про співпрацю і стратегічне планування. Спікерка: Галина Лялюк, продукт-менеджерка YouControl, понад 5 років досвіду в B2B продажах. Основний партнер: YouControl. Цільова аудиторія: працівники відділів закупки та supply chain. Питання для обговорення: Як знайти надійних та фінансово стійких партнерів. Як шукати замовників. Як проаналізувати ринок в конкретному регіоні. Як прогнозувати і будувати стратегічні плани розвитку бізнесу. Як проаналізувати ефективність компаній. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Галина Лялюк. Продукт-менеджерка YouControl, понад 5 років досвіду в B2B продажах. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Починаючи рік з пошуку нових партнерів та клієнтів, часто від відділу закупівель вимагають нереальних KPI щодо продажу на нові ринки, пошук нових замовників. Тому постає надважливе питання підготувати план пошуку нових партнерів. Онлайн-тренінг буде корисно послухати тим, чия робота пов’язана з пошуком нових контрагентів, укладенням партнерських угод, прийняттям рішень про співпрацю і стратегічне планування.

Спікерка: Галина Лялюк, продукт-менеджерка YouControl, понад 5 років досвіду в B2B продажах.

Основний партнер: YouControl.

Цільова аудиторія: працівники відділів закупки та supply chain.

Питання для обговорення:

  • Як знайти надійних та фінансово стійких партнерів.
  • Як шукати замовників.
  • Як проаналізувати ринок в конкретному регіоні.
  • Як прогнозувати і будувати стратегічні плани розвитку бізнесу.
  • Як проаналізувати ефективність компаній.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Галина Лялюк
Продукт-менеджерка YouControl, понад 5 років досвіду в B2B продажах
Галина Лялюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: